Detroit Become Human'da kaç son var?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Oyunu bitirdim. Diğer sonlar için YouTube'den bakayım dedim. Karşıma bir sürü farklı son çıkıyor. YouTube'da gezerken hep farklı sonlar çıkıyor.
Kaç tane son var? Bunları kendim nasıl oynayabilirim?

85 tane sonu varmış ama bu sadece final görevi için olamaz. Genel baştan sona kadar yapılan tüm seçimler 85 tane olabilir.
Evet farkettim.
Eğer Hank ile karşılaştığında Connor ölürse, Todd Kara'yı öldürürse, Markus toplandıkları yerde ölürse oyun sonu yine başka oluyor.
Yani çok detaylı bakmak lazım ilginç ve muhteşem oyun bence.

Evet farkettim.
Eğer Hank ile karşılaştığında Connor ölürse, Todd Kara'yı öldürürse, Markus toplandıkları yerde ölürse oyun sonu yine başka oluyor.
Yani çok detaylı bakmak lazım ilginç ve muhteşem oyun bence.

Ben oyunları kötü sonla oynayamıyorum. Hep ulaşılacak en iyi son için kasarım. O yüzden çoğu şeyi ister istemez atlıyorum.

13'ü Connor, 33'ü Markus, 39'u da Kara'da olmak üzere toplam 85 farklı son var diye biliyorum. Tabii bunlar benim bildiğim hikaye örgüsünün orijinal haliyle olanları, belki ekstra optionallar var mıdır orasını tam bilemeyeceğim.

Ben şöyle bir sonla bitirdim. Markus ve tayfası polislere saldırırken Connor ile kapıştı. Tabiki resimden belli olduğu gibi ben Connor'cuyum. :D Markus'u öldürdüm. Daha sonra Amanda ile konuştuk. Amanda RK900 modelini tanıttı ve RK800 olan Connor'un devre dışı bırakalacağını söyledi. Yani Connor'da öldü. Kara'da sınırı geçerken kendini feda etti. Galiba bilmeden en kötü sonla bitirdim. :D
85 tane sonun hepsini denemeye çalışmak işsizlik bence.
Youtube'de bolca var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı