Detroit Become Human'da kaç son var?

85 tane sonun hepsini denemeye çalışmak işsizlik bence.

Zaten deneyemezsin ki. Bana çoğu seçim ters çok. Etik değil o yüzden zorlasam bile meraktan denemek istemezdim. Bana ne doğru gelirse onu seçerim.

İnternette macera olarak geçiyor ama Roleplay oyunu diyebilir miyiz ? Hem film gibi hem de seçimlerimiz aşırı etkili. Yaptığımız bir seçim finali oldukça etkiliyor.

İnternette macera olarak geçiyor ama Roleplay oyunu diyebilir miyiz ? Hem film gibi hem de seçimlerimiz aşırı etkili. Yaptığımız bir seçim finali oldukça etkiliyor.

RPG diyemeyiz. Çok alakasız olur. Bu oyuna seçim tabanlı interaktif film denebilir.

Merak ettiğim sonları internetten izlerdim ama onlar da daha çok @Penetrator God 'ın da belirttiği gibi kendi isteklerimin dışında yönlenebilecek sonlar olacağı için çok sorun teşkil etmezdi benim için, genelde good ending'ciyimdir.
İngilizce videolar çıkıyor hep. Türkçe olsa güzel olurdu belki de ben Türkçe bulamadım.
15 dolara çok güzelmiş yalnız. 15.51US $ 14% OFF|Anime fantasia oyun Detroit: olmak İnsan Connor RK800 ceket ajan takım üniforma Cosplay kostüm cadılar bayramı için bir adam kadın|Game Costumes| - AliExpress :D

Senin yüzünden oyunu tekrar kuruyorum mutlusundur umarım. 🤣
Bu hafta içi ben de başlamayı düşünüyordum tekrardan, şimdi daha çok kesinleşmiş oldu :). Ama Connor'ı bu sefer Hank ve Amanda'yla daha eşit ve dengeli bir yakınlık ilişki içerisinde tutacağım, o nasıl olacak ama bakacağız artık 😀.

Bu hafta içi ben de başlamayı düşünüyordum tekrardan, şimdi daha çok kesinleşmiş oldu :). Ama Connor'ı bu sefer Hank ve Amanda'yla daha eşit ve dengeli bir yakınlık ilişki içerisinde tutacağım, o nasıl olacak ama bakacağız artık 😀.

Bazı seçimleri yaptıktan sonra keşke life is strange gibi geri sarma olsaydı. Çıkıp girmek biraz eziyet oluyor. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı