Deva partisi yeni doğan bebeklere yardım edeceği tweet paylaştı

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
1652558596904.png

Haber biraz eski olabilir ama fikirlerinizi almak için paylaşıyorum.

Benim fikrim ben daha kendime zor yetebiliyorsam bir çocuğu dünyaya getirmem ve zaten bizim vergilerimizle yapılacak bu yardımlar ondan eminiz yanlış anlamayın ama böyle bir yardımı görünce hadi aşkım yatağa diye girişecek tipler yüzünden daha fazla gereksiz vergi harcanacak. Gerek yok.

Eki Görüntüle 1388089

Haber biraz eski olabilir ama fikirlerinizi almak için paylaşıyorum.

Benim fikrim ben daha kendime zor yetebiliyorsam bir çocuğu dünyaya getirmem ve zaten bizim vergilerimizle yapılacak bu yardımlar ondan eminiz yanlış anlamayın ama böyle bir yardımı görünce hadi aşkım yatağa diye girişecek tipler yüzünden daha fazla gereksiz vergi harcanacak. Gerek yok.

Yalan haber

Ulkedeki ekonomiyi duzeltin en fakir aile bile sut alabilecek duruma gelsin onemli olan bu. Ona buna yapilan yardimla olacak is degil. Refah seviyesini ve alim gucunu artirin hepsi kendiliginden duzelecek zaten.

Ulkedeki ekonomiyi duzeltin en fakir aile bile sut alabilecek duruma gelsin onemli olan bu. Ona buna yapilan yardimla olacak is degil. Refah seviyesini ve alim gucunu artirin hepsi kendiliginden duzelecek zaten.

Yok kanka terör yüzünden Suriyeli yüzünden ne ekonomisi düzelecek mültecilere yapılan yardımlar bu zamana kadar 55 milyar doları geçti

Altılı masa demek istemiyorum ama harbiden öyle yahu, rezil ötesi vaatler. Bir tanesi var her gece rüyasında bir şey görüyor sabahına şunun bunun bakanlığını açacağız diyor, sen TSK'yı tekrar yanlışa dur diyebilecek hale getir, üretim, tarım alanlarında güçlü politikalar oluştur, bana bu vaatlerle gel bebeğimin mamasını ben alırım. Gerçi bu dediklerimi vaat eden bir tane parti var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı