[Yayınlandı] Resident Evil Village Türkçe Yama

An itibari ile yamamız çıkmış bulunmaktadır, indirmek için aşağıdaki linke tıklayın ve sayfanın altındaki indirme butonundan indirin.
Güvenlik sebepleriyle Virustotal'e yükleyip linkini de bırakıyor musunuz acaba sitenizdeki sayfalara? Teşekkürler bu arada :)
İsterseniz kendiniz tarattırabilirsiniz, güvenlik konusunda hassasımdır, benim hazırladığım kurulum dosyalarında gerçekten bir virüs çıkarsa, bu işleri bırakırım. (Sahte alarmlar dışında, bazı antivirüs programları yama kurulum dosyalarını oyunun dosyalarını değiştirdiği için virüs sayabiliyor.) Ancak yine de sizin için tarattırdım, yine siz de indirdiğinizde taratın.

89 Antivirüs motoru tarafından tarandı ve 0 tehlike bulundu: VirusTotal

Aynı dosyayı tarattırdığımdan emin olmak için de SHA-256 doğrulaması yapabilirsiniz.
SHA-256: 358CA881390C51F46CAA720980BD8F08D79EB93D79827E0C045E2E2686A24FB8
Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeren V2 çıktı.

Son düzenleme:
An itibari ile yamamız çıkmış bulunmaktadır, indirmek için aşağıdaki linke tıklayın ve sayfanın altındaki indirme butonundan indirin.

İsterseniz kendiniz tarattırabilirsiniz, güvenlik konusunda hassasımdır, benim hazırladığım kurulum dosyalarında gerçekten bir virüs çıkarsa, bu işleri bırakırım. (Sahte alarmlar dışında, bazı antivirüs programları yama kurulum dosyalarını oyunun dosyalarını değiştirdiği için virüs sayabiliyor.) Ancak yine de sizin için tarattırdım, yine siz de indirdiğinizde taratın.

89 Antivirüs motoru tarafından tarandı ve 0 tehlike bulundu: VirusTotal

Aynı dosyayı tarattırdığımdan emin olmak için de SHA-256 doğrulaması yapabilirsiniz.
SHA-256: 358CA881390C51F46CAA720980BD8F08D79EB93D79827E0C045E2E2686A24FB8
Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeren V2 çıktı.
V2 için de VirusTotal yayınlayabilir misiniz ? Kesinlikle emeğiniz çok, yanlış anlamanızı istemem. Kötü bir amacım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı