Devamsızlık Sildirme Dilekçesi

Scorpions

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar pazartesi tüm sınavlar bitti diye tüm sınıf gitmişti biz de gittik ve o gün yazıldım. Dün de hiç sınav yok diye gitmedim fakat yok yazılmışım. Devamsızlığım 10,5 gün oldu, bunu sildirmek için dilekçe vermem lazım. Dilekçeye ne yazarak müdür yardımcısına verebilirim?

Ortalamam 69-71 arası bir şey gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
TED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE ANTALYA
Velisi bulunduğum …......... sınıfı ……... no’lu …........................................ isimli öğrenci ……………................... tarihleri arasında bilgim dahilinde …………… …………………………….. mazeretinden ötürü okula gelememiştir. İzinli sayılmasını rica eder bilgilerinize sunarım
Tarih Veli Adı Soyadı İmzası

Tabi kendi okulunun adını yaz bu örnek

Haziranın ilk haftasına kadar devamsızlığını yaparsın sonra alta sıralarsın tarihleri şu şu günlerde bilgim dahilinde okula gelememiştir diye yazarsın. bunu annen veya baban götürmesi gerek.

TED ANTALYA KOLEJİ ÖZEL LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE ANTALYA
Velisi bulunduğum …......... sınıfı ……... no’lu …........................................ isimli öğrenci ……………................... tarihleri arasında bilgim dahilinde …………… …………………………….. mazeretinden ötürü okula gelememiştir. İzinli sayılmasını rica eder bilgilerinize sunarım
Tarih Veli Adı Soyadı İmzası

Tabi kendi okulunun adını yaz bu örnek
Mazeret olarak ne yazsam acaba. Yok yazılmayız diye gitmemiştim ben.

Mazeret yazmanıza gerek yok. "Velisi bulunduğum …......... sınıfı ……... no’lu …........................................ isimli öğrenci ……………................... tarihleri arasında okula gelmediği bilgim dahilindedir." yazarsanız bir sorun çıkmaz. Tabi bunu velin olan kişi götürmesi lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı