Devamsızlık yüzünden belge alamıyorum

Kaan_klft

Hectopat
Merhaba,

11.sınıf öğrencisiyim ortalamam 80 fakat devamsızlığı 2 gün fazla kaçırdığım için (7 gün oldu) belge alamıyorum. Merak ettiğim şu o kağıt parçasının önemi var mı? İleride sorun çıkarır mı? Yurt dışına çıkmak istiyorum orada belge vesaire sorarlar mı?

Merhaba,

11.sınıf öğrencisiyim ortalamam 80 fakat devamsızlığı 2 gün fazla kaçırdığım için (7 gün oldu) belge alamıyorum. Merak ettiğim şu o kağıt parçasının önemi var mı? İleride sorun çıkarır mı? Yurt dışına çıkmak istiyorum orada belge vesaire sorarlar mı?
Ben takdir belgesi alamayan çevremdekilere hava atardım. Takdir belgesi onun dışında başka işe yarıyor muydu :) :) İlkokuldayken poşet dosya da itinayla saklardım zarar gelmesin diye. Lisedeyken birinde uçak yapıp uçurdum diğerinde de okuldan sonra mangala gitmiştik. Yelleme aparatı yapmıştım. Yani bu tarz şeylerin dışında bir işe yaradığını sanmıyorum. Yani o belge sadece senin bir dönem içerisindeki başarının sembolik bir göstergesi, başka bir işlevi yok.

O kağıt parçasının önemi var mı? İ
Adı üstünde kağıt parçası, alamamanızın bir önemi yok. YKS sınavı için OBP ortalamanızı idare edecek seviyede tutmanız yeterli olacaktır.

Merhaba,

Ayrıca çok sorun çıkartacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı