Devamsızlıklar silinebiliyor mu?

Evet siliyorlar merak etme benimkini 13'den sildiler müdür yardımcısıyla aram iyi olduğu için senin aran iyiyse konuş düşürürler olmazsa ailenden birisini çağır bırakmazlar merak etme.

Deneyeceğim hocam umarım silerler. Bir 3 gün silseler yeterli benim için.
Tamam hocam çok teşekkürler peki bilgi kesin doğru mu acaba kafamda sorun işareti kalsın istemiyorum direk müdürle konuşacağım için.

Dönem bitmeden o dönemki devamsızlıklar silinebiliyor. İdare veya idare sistemden yetki vermişse öğretmen de değiştirebiliyor.
Ama dikkat, mevcut dönem için yapılabiliyor.

Ailen ile müdür yardımcısına gidersen özürsüz devamsızlığını izinli olarak değiştiriyor.

@TavukluDinozor yanlış bilgi vermem ben. Yani güvenmem diyorsanız orası da size kalmış, bir şey diyemem.

Biliyorum forumdaki bugüne kadar güvenebileceğim sayılı kullanıcılardansınız. Fakat müdürle ciddi bir şekilde konuşacağım için yanlış bilgi ise patlamamak adına sordum.
Ailen ile müdür yardımcısına gidersen özürsüz devamsızlığını izinli olarak değiştiriyor.

Yarım günler de aynı şekilde izinli yapılabiliyor mu?
Dönem bitmeden o dönemki devamsızlıklar silinebiliyor. İdare veya idare sistemden yetki vermişse öğretmen de değiştirebiliyor.
Ama dikkat, mevcut dönem için yapılabiliyor.

Yarım gün olanlar da silinebiliyor değil mi?

@TavukluDinozor bilgi doğru. Ama gıcık biriyse büyük ihtimalle yönetmeliği gösterip devamsızlığınızı silmeyebilir de. Yönetmelikte yazan o çünkü. Uzlaşma yoluna gitmeye çalışın, dikleşmeyin kesinlikle.

Biliyorum forumdaki bugüne kadar güvenebileceğim sayılı kullanıcılardansınız. Fakat müdürle ciddi bir şekilde konuşacağım için yanlış bilgi ise patlamamak adına sordum.

Yarım günler de aynı şekilde izinli yapılabiliyor mu?

Yarım gün olanlar da silinebiliyor değil mi?

IMG_20220301_225612.jpg

Benim yetkim var mesela, istediğim gibi değişiyor bunlar. Tik at, tiki kaldır sonra kaydete tıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı