Çözüldü Devamsızlıklarım kendi kendine silinmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar benim 22 gün falan özürsüz devamsızlığım vardı. Bugün e-Okul'a girip kontrol ettiğim de 20 tane devamsızlığa düştüğünü gördüm. Öyle izinsiz devamsızlıklar izinliye de çevrilmemiş. Direkt silinmiş 2-2, 5 gün. Normal de daha iyi böyle olması ama neden böyle oldu merak ettim. Sizce neden böyle olmuş olabilir? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Çözüm
Devamsızlığın kendi kendine silinebilmesi mümkün değil, müdür yardımcısı farklı bir öğrencinin devamsızlığını silerken belki yanlışıkla sizinkini de silmiş olabilir. Hepsi olabilir ama devamsızlığın kendi kendine silinmesi imkansız. Ben bir de velini okula gönder demiştim diye hatırlıyorum. Ne oldu, silmediler mi? Şunu da söyleyeyim, öğretmenler devamsızlık silemiyor. İdare tarafından silindiği kesin.
@innsomniac pandemi neredeyse bitti sayılır zaten. Ek olarak MEB bir genelge yayınlamadığı sürece pandemiyi öne sürerek okul idareleri hiçbir şey yapamaz. O konuda yanlış bilgilendirme yapmazsanız sevinirim.
Daha bugün müdüre sordum virüs nedeniyle gelmeyenler olduğu için herkezinkini indirdik dedi.

@innsomniac sizin okul idaresi kafasına göre iş yapmış. MEB'in ortada yayınladığı bir genelge yok, virüs nedeniyle millet gelemiyor milletin devamsızlığını indirin şeklinde diye.

Arkadaşlar benim 22 gün falan özürsüz devamsızlığım vardı. Bugün e-Okul'a girip kontrol ettiğim de 20 tane devamsızlığa düştüğünü gördüm. Öyle izinsiz devamsızlıklar izinliye de çevrilmemiş. Direkt silinmiş 2-2, 5 gün. Normal de daha iyi böyle olması ama neden böyle oldu merak ettim. Sizce neden böyle olmuş olabilir? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
iadre siliyor ben adam akıllı gitmiyordum devamsızlığım mayın tarlasına dönmüştü ortaokul olduğu için siliyorlar lise de aile bireyi olmadan hayatta silmezler anneme az rüşvet vermemişimdir

Geri
Yukarı