Devil May Cry 5 Alınır Mı?

Hocam g*t oldum kusura bakmayın ama Metal Gear Solid 5 alın derim güzel oyundur kafam karışmış benim kusura bakmayın.
Yok hocam insanlık hali karıştırılabilir.
Duyduğuma göre mekanikleri ve komboları çok zordu. Alışman zaman alacaktır.
İzlediğim videoda aşırı zor olmadığını söylediler. Ama oynayıp görmem lazım. O komboları yaparsam zorluğu umursamam büyük ihtimal.

Alınmaz mı 😉. Serinin bana göre en harika oyunu gerek hikaye, gerek boss savaşları harika bir oyundu. Oyunu en zor zorlukta oynarsanız haliyle çabuk ölürsünüz ve sıkılırsınız. Kombolara alışmak biraz zaman alıyor klavyeden oynayınca. Devil May Cry 4 oyununu oynamanızı da tavsiye ederim o da harika bir oyundur. 2013 yılında çıkan DmC oyunu ana hikayeden bağımsız ayrı bir oyun ve haliyle 4 ve 5.oyuna göre sönük kalıyordu hikaye konusunda.

Alınmaz mı 😉. Serinin bana göre en harika oyunu gerek hikaye, gerek boss savaşları harika bir oyundu. Oyunu en zor zorlukta oynarsanız haliyle çabuk ölürsünüz ve sıkılırsınız. Kombolara alışmak biraz zaman alıyor klavyeden oynayınca. Devil May Cry 4 oyununu oynamanızı da tavsiye ederim o da harika bir oyundur. 2013 yılında çıkan DmC oyunu ana hikayeden bağımsız ayrı bir oyun ve haliyle 4 ve 5.oyuna göre sönük kalıyordu hikaye konusunda.
Klavye ile oynamayacağım. Klavye ile oynarsam kafayı yiyebilirim. DMC 4 oyununu da oynayabilirim belki.
Dost Kayaoğlu altın verdiyse çok iyi oyundur.
Evet biliyorum ama ilk defa bu türde bir oyun oynayacağım ondan sordum.

Geri
Yukarı