Devil May Cry 5 alınır mı?

Atomikroboy

Hectopat
Öncelikle daha önceden serinin hiçbir oyununu oynamadım. Ama birkaç sene önce God of War 1 ve 2'yi oynamıştım çok ama çok beğenmiştim gerek hikayesi gerek oynanışı. Elimde gamepad var. Devil May Cry 5'in hikayesi biraz zayıf deniyor ama bu benim için sorun değil. Komboları God of War'a benziyor mu yoksa daha zor bir yapıda mı ve zorluğu Dark Souls gibi mi? Zira zor oyunları oynamayı sevmiyorum. Bir de sizce saatler boyunca benzer harita tasarımları ve karanlık atmosferde oynamak insanı sıkıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kombo konusunda God of War'dan daha iyi diyebilirim, tabi yapabilene. Zorluk konusunda pek zor değil fakat oyunu her bitirdiğinizde açılan farklı farklı zorluk modları var onlarda oynayınca işler biraz değişebiliyor. Oyun kesinlikle alınır, hikaye için değil oynanış için alınır.

Kesinlikle alınır bence sıkıcı hiçbir yönü yok hatta oyunu birkaç kez bitirirseniz ya da 1 kere bile bitirseniz Bloody placede çok fazla saat geçirebilirsiniz gayet zevkli komboları var.

Ben önce crack indirdim 1 saat kadar oynadıktan sonra direkt satın aldım oyunun combat kısmı çok eğlenceli. Hikayesi çok da zayıf değil zaten pek önemsemiyorsun. 3 farklı karakter var hepsinin farklı özellikleri var. Oynanış derinliği fazla. 80 TL gibi bir fiyata kesinlikle alınır.

Öneririm harika kombolar yapılabiliyor dante ile ayrıca vergilide normal oyuna dahil etmişler bu çok sevindirici çünkü eskiden vergil yoktu şimdi ben vergili oynamak istersem DLC almak zorundayım ama ilk kez alanlara bedava verıyorlar kaçırmayın.

Öneririm harika kombolar yapılabiliyor dante ile ayrıca vergilide normal oyuna dahil etmişler bu çok sevindirici çünkü eskiden vergil yoktu şimdi ben vergili oynamak istersem DLC almak zorundayım ama ilk kez alanlara bedava verıyorlar kaçırmayın.
Bunu yeni öğrendim, önceden 35 TL verip Vergil DLC'sini alanlar enayi mi? Mesela ben.

DMC 5 benim için top 5 oyundan biridir. Kombo mekanizması kolay görünüyor fakat zor. Komboyu bozmadan en üst hasara çıkartmak gerekiyor ve kolay olmuyor. Gamepad ile oynamak daha avantajlı. Çok pahalılaştı eksi verdiğim konudur. Geçmişten gelen bir hikaye devam ediyor aslında. Fena değil.

Bunu yeni öğrendim, önceden 35 TL verip Vergil DLC'sini alanlar enayi mi? Mesela ben.
1657202680464.png

Şu an alabileceğiniz en ucuz versiyonu bu DMC5'in, Vergil'siz hâli satılmıyor. Vergil'e ek para verenler için kötü olmuş harbiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı