Devil May Cry Oynama Sırası Nedir?

Rica ederim hocam öncelikle. DMC: Devil May Cry benim bildiğim kadarı ile ilk oyunun satışları tatmin etmeyince devamı gelmemiş bir remake idi. O yüzden tek bir tane remake oyunu var o kadar onun hikayesini devam ettiren başka bir içerik çıkmadı.

Hocam remake bir oyunun yeniden yapımıdır. Reboot ise bir serinin orijinal seriden farklı bir hikayesi anlatılan oyundur örneğin CoD: Modern Warfare 2019 bir reboot yanı orijinal seriden farklı bir hikaye remake ise yakuza kiwami gibi eski bir oyunun yeniden uyarlanmış halidir. Bu durumda DMC reboot bir oyundur.
Bu arada Devil May Cry oynama sırası 3, 1, 2, 4, 5

Hocam remake bir oyunun yeniden yapımıdır. Reboot ise bir serinin orijinal seriden farklı bir hikayesi anlatılan oyundur örneğin CoD: Modern Warfare 2019 bir reboot yanı orijinal seriden farklı bir hikaye remake ise yakuza kiwami gibi eski bir oyunun yeniden uyarlanmış halidir. Bu durumda DMC reboot bir oyundur.
Düzeltme için teşekkür ederim hocam yeni bir bilgiye hayır demem gerçekten. Ben iki durum için de remake kelimesi kullanılabilir sanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı