Devil My Cry 5 alınır mı?

Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Devil May Cry 5 alınır mı? Oyun hakkında hiçbir fikrim yok. Ama etrafımda ve Steam puanlamalarında çok övüldüğünü gördüm. Buna benzer bir oyun oynadığımı hiç hatırlamıyorum. Hazır indirimdeyken alıp, bilgisayar alacağım zaman oynamak istiyorum. Veya "onu alma bu oyun daha iyi, bunu al." diyeceğiniz oyunlar varsa beklerim. Teşekkürler.

Hack&Slash türünde DMC'dan daha iyi bir oyun yok. Türe uzaksanız çok içine çekmeyebilir, ama severseniz de sürekli girip kombolar yapabilirsiniz. Oyunu oynayan kitle zaten pek bir hikaye beklemiyor oyunu oynarken, oyun oynanıştaki çeşitliliği ile çekiyor insanları.

Hack&slash türünde DMC'dan daha iyi bir oyun yok. Türe uzaksanız çok içine çekmeyebilir, ama severseniz de sürekli girip kombolar yapabilirsiniz. Oyunu oynayan kitle zaten pek bir hikaye beklemiyor oyunu oynarken, oyun oynanıştaki çeşitliliği ile çekiyor insanları.

Bende bu yönden düşünmüştüm zaten. Böyle oyunlarda hikayeden pek bir şey beklemiyorum. Tek sorunum, bu türde (hack&slash) çok oyun oynamadım ve bilgisayarı yakın zamanda almayacağım için eğer beğenmezsem iade edemem diye korkuyorum.

Bayonetta var şu an 15 TL, o da aynı türde. Onu alıp deneyebilirsin çok bir kaybın olmaz en azından. Beğenirsen DMC alıp oynarsın, zaten Bayonetta'yı beğenirsen DMC'ı her türlü beğenirsin.

Anladım. Bir de oyunun sadece 15 saalik bir oynanış süresi varmış. Bu doğru mu? Bu beni almaktan uzaklaştırdı. 15 saat için 80 lira vermek..

Yeni konular

Geri
Yukarı