Devlet hastanesinde kepçe kulak ameliyatı olunur mu?

Anunswin

Hectopat
Benim kulaklarım kepçe de ben ameliyat olmak istiyorum ama devlette mi yoksa özel de mi olmalıyım bilmiyorum.

Devlet bana baştan sağma yapar gibime geliyor veya kötü görünümlü özel ise çok para istiyor.

Ankara Gazi Hastanesinde yaptıracağım. Eğer devlete gidersem özelde ise belirli bir yer yok, devlette yaptıran tanıdığınız kişiler varsa bana nerede olmam konusunda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle özel var özel var. Kötü bir özel hastane yüzünden dedem yıllar boyu süründü ve vefat etti. Özel hastanede yaptıracaksanız eğer güvenilir olsun. Devlet hastaneleri de kötü işler çıkartmıyorlar. Bir çok ilke imza atıyorlar. Araştırma hastanesinde yaptırırsanız -eğer mümkünse daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Gideceğiniz doktoru araştırıp gidin. Böylece devlet de olsa özel de olsa en yüksek verimi alırsınız.

Ankara'da oturmuyorum, doktor önerisi yapamayacağım.

Ya bir kere olmak istiyorum oda tam olsun istiyorum aynaya bakınca mutlu olmak istiyorum kulaklarımın arasında çok fark olmasın istiyorum ne yapacağım bilmiyorum.

Öncelikle özel var özel var. Kötü bir özel hastane yüzünden dedem yıllar boyu süründü ve vefat etti. Özel hastanede yaptıracaksanız eğer güvenilir olsun. Devlet hastaneleri de kötü işler çıkartmıyorlar. Bir çok ilke imza atıyorlar. Araştırma hastanesinde yaptırırsanız -eğer mümkünse daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı