Devlet okulları son sene not şişirir mi?

Kanka eşitsizlik değil sistem böyle biz ne yapalım. Özel okulu öğrencilerinin puanlarını şişirsin sonra önümüze geçsin. Yok öyle dünya.
Zaten eşitsizlik burada başlıyor. Kendi öğrencisinin yüksek yerlere daha kolay yerleşebilmesi için bu tarz hareket yapan bütün kurumlar aynıdır benim gözümde.
Devlet son sene öyle bir şey yapabiliyor insanlar sınıfta kalmasın diye bazı arkadaşlarımdan biliyorum.
Sınıfta kalmanın önlenmesi de saçma. Bir taraftan okula hiç gelmeden sınıf geçenler diğer tarafta devamsızlık hakkıyla uğraşanlar oluyor.

Ben sizi suçlamıyorum sistemin saçmalığından bahsediyorum.

Devlet son sene öyle bir şey yapabiliyor insanlar sınıfta kalmasın diye bazı arkadaşlarımdan biliyorum.

Özel ise 4 yıl boyunca şişiriyor.

Zaten sorun da burada başlıyor özel okullar.

Devlet gibi düşünceli olduğundan değil para için yapıyor bu işi.

Bulunduğum ilin 2. fen lisesine gitmeyi planlıyorum şu an özeldeyim son sene zaten OBP'den yan bir sorunum olmaz zaten arkadaşla konuştum sözel derslerde 11‘de de veriyorlarmış cevapları. Zaten derece istiyorum tek iş çalışmak.

Özel ise 4 yıl boyunca şişiriyor.

Zaten sorun da burada başlıyor özel okullar.

Devlet gibi düşünceli olduğundan değil para için yapıyor bu işi.

Max Türkiye eğitim adaleti.

Bulunduğum ilin 2. fen lisesine gitmeyi planlıyorum şu an özeldeyim son sene zaten OBP'den yan bir sorunum olmaz zaten arkadaşla konuştum sözel derslerde 11‘de de veriyorlarmış cevapları. Zaten derece istiyorum tek iş çalışmak.

Max Türkiye eğitim adaleti.

Benim lise de tanıdığım insanların bazıları 11 de özele geçmişlerdi keşke başta geçseydik dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı