Devlet taksiti kaldırdı çok süper (!)

nemesis

Hectopat
Benim sizlere sorum şuanda taksitle telefon almanın bir imkanı var mı ? Taksitle alınabilen bir eşya alıp iade ederek yerine telefon talep edebiliyor muyuz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

H

Hastai

Ziyaretçi
Kılıfına uyduruyorlar hocam. Teknosa'dan almıştık 2 ay önce. Ama sakın tüketici kredisi ile 24-36 ay yapmayın.

Mert Mısırlı

Hectopat
Yer
Kocaeli, Turkey
Bizim burada İzmit'te kılıf 1000 TL telefon hediye :) 9 taksit.

B

Barış Şentürk

Ziyaretçi
Var odeabank kredi kullandırtıyo 18 yaşın üstündeyseniz vatan computer'de geçerli.

Komplike

Hectopat
Esnaftan hiçbir şekilde alman mümkün değil ama geçenlerde televizyonda reklamlarda Vatan ın telefon dahil tüm ürünlerde taksit yaptığını gördüm.

KS
nemesis

nemesis

Hectopat
Odeabank konusunda faiz uygulandığı için pek sıcak bakmıyorum. İnternette okuduğuma göre geri iade yoluyla yapanlar varmış. Böyle yapma şansım var mı ? Alacağım ürün elimde kalsın istemiyorum :)

H

Hastai

Ziyaretçi
Odeabank konusunda faiz uygulandığı için pek sıcak bakmıyorum. İnternette okuduğuma göre geri iade yoluyla yapanlar varmış. Böyle yapma şansım var mı ? Alacağım ürün elimde kalsın istemiyorum :)
Teknosa veya Gold. Uyduruyorlar. Bir sorun çıkmaz.

Komplike

Hectopat
Sonuçta sana yeniden fatura düzenleyip telefon faturası kesecek. Buna da taksitli satış yazamayacağına göre ya başka bir şey satmış gibi fatura düzenleyecek ya da başka dümen çevirecek.

Yukarı