Devlet taksiti kaldırdı çok süper (!)

nemesis

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim sizlere sorum şuanda taksitle telefon almanın bir imkanı var mı ? Taksitle alınabilen bir eşya alıp iade ederek yerine telefon talep edebiliyor muyuz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

H

Hastai

Ziyaretçi
Kılıfına uyduruyorlar hocam. Teknosa'dan almıştık 2 ay önce. Ama sakın tüketici kredisi ile 24-36 ay yapmayın.

Mert Mısırlı

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Kocaeli, Turkey
Bizim burada İzmit'te kılıf 1000 TL telefon hediye :) 9 taksit.

B

Barış Şentürk

Ziyaretçi
Var odeabank kredi kullandırtıyo 18 yaşın üstündeyseniz vatan computer'de geçerli.

Komplike

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Esnaftan hiçbir şekilde alman mümkün değil ama geçenlerde televizyonda reklamlarda Vatan ın telefon dahil tüm ürünlerde taksit yaptığını gördüm.

KS
nemesis

nemesis

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Odeabank konusunda faiz uygulandığı için pek sıcak bakmıyorum. İnternette okuduğuma göre geri iade yoluyla yapanlar varmış. Böyle yapma şansım var mı ? Alacağım ürün elimde kalsın istemiyorum :)

H

Hastai

Ziyaretçi
Odeabank konusunda faiz uygulandığı için pek sıcak bakmıyorum. İnternette okuduğuma göre geri iade yoluyla yapanlar varmış. Böyle yapma şansım var mı ? Alacağım ürün elimde kalsın istemiyorum :)
Teknosa veya Gold. Uyduruyorlar. Bir sorun çıkmaz.

Komplike

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Sonuçta sana yeniden fatura düzenleyip telefon faturası kesecek. Buna da taksitli satış yazamayacağına göre ya başka bir şey satmış gibi fatura düzenleyecek ya da başka dümen çevirecek.

Yukarı