DFGT için 2.000 TL nasıl?

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Sorunsuz DFGT sattım. Adam gözu önunde test ettik. Adam aldı. Kutusu var, ambalajı var, garanti falan yok. Direksiyondaki ok tuşu ve PS tuşu silinmiş durumda. Yani gözüküyor ama az... 2000 TL'ye sattım. Sizce iyi mi sattım yoksa az mı?

Merhaba. Sorunsuz DFGT sattım. Adam gözu önunde test ettik. Adam aldı. Kutusu var, ambalajı var, garanti falan yok. Direksiyondaki ok tuşu ve PS tuşu silinmiş durumda. Yani gözüküyor ama az... 2000 TL'ye sattım. Sizce iyi mi sattım yoksa az mı?

2020'de aldığımda, kutusu sağlam leke çizik ezik olmadan 600'e almıştım. 1 yıl sonra fiyatlardan dolayı 1250 TL'ye sattım. 2000 TL bence uygun şu anlık :D

Fiyatlar gerçekten kafayı yemelik. 300TL'ye sıfırdan farksız DFGT alıp 500'e satmıştım yıllar önce. Kaç senelik direksiyon setine bu paraların verildiğine çok şaşırdım.

G29 satmıştım 1.300TL'ye shifterlı gözüm yaşlı böyle olacağını bilseydim fiyatların süs olarak saklardım kullanmasam bile 😢😭

@ReznooW G29 simidi ile Snopy gövde mi aldınız artık o fiyata o nasıl fiyat öyle. :p 2021 ve 2022 döneminde düzgün bir G29 fiyatı 4K altına düşmedi neredeyse.

2022 Kasımıdna 3400'e G29 aldım yine garantili 2 yıl iyi araştırdığınızı sanmıyorum.

Sormayın, geçen yıl 5K'ya G29 almadım indirime girer diye şu an 2. el G27 almayı planlıyorum.:D

Bende G29 almayı düşünüyorum :D 2. el alacağım yine 4K ya buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı