DFGT için 2.000 TL nasıl?

350 liraya almıştım sattığıma üzüldüğüm tek şey DFGT muhteşem bir Sett'i sabaha kadar ETS oynamanın keyfi çok başkaydı🥲😔🙁

Arkadaşlar adam gaz kendi basıyor diyor ETS 2 fotoğraf attı evet basıyor ama driverde basmıyor bu benim suçumu gözü önünde test ettik

Dosya Ekleri

• IMG-20221201-WA0010.jpg
    IMG-20221201-WA0010.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG-20221201-WA0013.jpg
    IMG-20221201-WA0013.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 23
Oyunun kendi sıkıntısı o başka oyunlarda denesin oluyor mu diye bazen ETS de öyle sıkıntılar oluyor direksiyon setinde.

Söyle bir ayar falan verin bende adama atıyımda gönlü olsun ya adamda 17 yaşında staj yapıyor maaşı ile aldı ilk alışı yani

Oyunun kendi sıkıntısı o başka oyunlarda denesin oluyor mu diye bazen ETS de öyle sıkıntılar oluyor direksiyon setinde.
Bende suç yok dimi hocam sonuçta kendisi beğendi

Son düzenleme:
Söyle bir ayar falan verin bende adama atayımda gönlü olsun ya adamda 17 yaşında staj yapıyor maaşı ile aldı ilk alışı yani

Bende suç yok değil mi hocam sonuçta kendisi beğendi

Oyun sırasında gaz pedalını söküp takmayı denesin. USB'yi söksün taksın, bir şeyler yapsın işte düzelir. Ben de DFGT kullanırken başıma gelmişti ancak yıllar oldu çözümünü hatırlamıyorum. Sizlik bir sorun yok, sette de bir sorun yok oyunla alakalı bir durum.

Pahalıya satmışsınız. O kadar edecek bir ürün değil. Aşırı yaşlı bir ürün DFGT. Uzun yıllardır üretimi bile yok.

Şu piyasada uygun hocam alan arkadaş gidip dandik Force Feedback'ı bile olmayan çöp Rampage V900s de alabilirdi üretimi olmaması kötü yapmaz hocam V900S'ın var da ne oluyor 100 lira bile fazla o V900's sete. Alabileceği en F/P set bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı