DH deki Win7 fanları

Katılım
12 Temmuz 2013
Mesajlar
503
Beğeniler
64
Yer
Adana
Arkadaşlar öylesine bir dh ye girdim ama ne göreyim herkes win8 e geçeni ve savunanı öldürecek gibi. Bir Allah'ın klu demiyor ki win8 iyi diye. Neymiş efendim profesyoneller xp veya 7 kullanıyormuş, hızlı olması bir şey ifade etmezmiş. Bir de üstüne üslük dedikleri bir şey var win7 en hızlı ve en stabil işletim sistemidir. Burada birinin yaptığı yorum var:
win 8 acemi kullanıcıların ceplerine rahat ulaşmak için tasarlanan paket bir yazılımdır. profesyonel amaçlı yazılımlarda sorun çıkarır. Hızlı olması iyi olmasından değildir.
win 7 açılışı sırasında vermiş olduğu hizmet alt yapısının tüm öğelerini devreye sokar ve kullanıcı tanımlamasıyla özelleştirilir.
Oysa win 8 son kullanıcının sisteme müdahale etmesini istemez ve paket halinde bazı hizmetleri devreye sokarak doğal bir hız kazandırır. iyi olduğundan değil. hızı kullanıcısını ilgilendirmeyen arka plan hizmetlerini devreye sokmamasındandır.
win 8 in ana hedef kitlesi 13- 25 ve 45 yaş üstü kullanıcılardır..


örneğin son güncellemeler sonrasında win 8 cad cam yazılımlarının kurulumunu yazılımı ancak win 7 hatta xp uyumlu yaptığınızda devreye sokar. yani AutoCAD 2014 yükleyecekseniz yazılımı setup sağklik yapıpı yönetici moduna almanız ve yazılımıuyumluluk modunda xp sp3 yapmanız gerekir. bu kadarı bile bu sistemi gerçek bilgisayar kullanıcısı için KÖTÜ yapar.


kısacası bilgisayarı aktif kullananlar için win 7 hala en iyi ve stabil sistemdir.


ama bilgisayar kullanıcısı oyun yapımcıları ve microsoft tarafından soyulacak kaz olarak görüldüğü süre içinde daha hızlı ve sorunsuz gibi görünmeye devam edecektir. ne zaman yolunacak tüy kalmayacak o zaman tekarar win 7 nin devamı win 8 in teknolojisi bir sürüm yada yeni işletim sistemi çıkar. gerisi boşa tartışma yormayın kendinizi
 

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Katılım
28 Ağustos 2011
Mesajlar
9.377
Çözümler
9
Beğeniler
3.879
Yer
Ankara
Boşver kendi kumlarında oynasınlar. Eşek ile hoşaf ilişkisini anlatan meşhur sözümüz aklıma geldi okuduktan sonra.
 Yukarı