Diablo 4 nasıldır?

Thulkor

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i9 13900K
MSI MPG z-790 Carbon Wifi Anakart
MSI Nvidia RTX 4080 Suprim X 16 GB
Corsair Vengeance DDR5 6800 Mhz 2x16 GB Ram
Cooler Master TD500 Mesh Kasa
Corsair iCue H150 Sıvı Soğutma
Corsair HX1200 Platinium +80 PSU
Meslek
Dispatcher
RAM
Corsair DDR5 16x2
SSD veya HDD modeli
Samsung 990 Pro
Ekran kartı
Msi Suprim X 4080 16 GB
Anakart
Msi MPG z790 Carbon
İşlemci
Intel i9 13900K
Merhaba.
Diablo 4 dikkatimi çekti, yeni çıkacakmış sanırım.
Sorularım şunlar:
1- Daha önce hiç bir Diablo oyununu oynamamış olmam sorun yaratır mı?
2- Knight mantığında bir oyun mu? Farm yap parti kur klan kur pve, pvp, trade vs. şeklinde mi yani? Ve IRL'de item satışı vs. yapılabiliyor mu?
3- Ve malum, fiyatı 1500 TL bandında. Sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diablo hiçbir zaman ana hikayeyi bitir kenara koy oyunu olmamıştır. Oyunu bitirdikten sonra asıl oyun başlar. Sabah akşam demeden slot keserim, item peşinde koşar PvP atarım hayatsız gibi oynarım dersen alabilirsin. Eskiden olsa hikayeyi bitirip salmak için alınabilirdi fakat sömürmeyeceksen o fiyata değmez. İndirimde Diablo 3 alıp oynayabilirsin. Oyunun genel mantığını ve yapacağın şeyleri beğenirsen 4'ü alırsın.

Diablo hiçbir zaman ana hikayeyi bitir kenara koy oyunu olmamıştır. Oyunu bitirdikten sonra asıl oyun başlar. Sabah akşam demeden slot keserim, item peşinde koşar PvP atarım hayatsız gibi oynarım dersen alabilirsin. Eskiden olsa hikayeyi bitirip salmak için alınabilirdi fakat sömürmeyeceksen o fiyata değmez. İndirimde Diablo 3 alıp oynayabilirsin. Oyunun genel mantığını ve yapacağın şeyleri beğenirsen 4'ü alırsın.
Yani oyuna zaman ayırıp farm yaparsan bir şeyler elde edebiliriz? Drop mantığı ve RNG var sanıyorum yine?
Tarzı tamamen MMORPG mi? Knight Online mantığından farkı var mı? Para bas kral ol gibi.

Daha önceki oyunları hiç oynamamış biri olarak ve 4. oyunu izledim, beğendim. Bot ve hile gibi şeylerin kesinlikle olmayacağı söyleniyor. Ayrıca oyun ciddi büyük. Grafiksel ve mekanikler bakımından,4 kişi oynanabilme bakımından hoşuma gitti. Ben başlamayı düşünüyorum şimdilik almadım henüz. Ayın 24'ünde açık betada oynayıp deneyeceğim bir.

Daha önceki oyunları hiç oynamamış biri olarak ve 4. oyunu izledim, beğendim. Bot ve hile gibi şeylerin kesinlikle olmayacağı söyleniyor. Ayrıca oyun ciddi büyük. Grafiksel ve mekanikler bakımından,4 kişi oynanabilme bakımından hoşuma gitti. Ben başlamayı düşünüyorum şimdilik almadım henüz. Ayın 24'ünde açık betada oynayıp deneyeceğim bir.
Oyun sadece 4 kişi ile mi oynanıyor? Açık dünya değil mi? Ben tamamen açık dünya ve binlerce oyuncu ile oynayacağız sanıyordum.

Oyun sadece 4 kişi ile mi oynanıyor? Açık dünya değil mi? Ben tamamen açık dünya ve binlerce oyuncu ile oynayacağız sanıyordum.
Lost Ark gibi açık dünya değil. Belli world bosslarda sadece herkes bir arada olabiliyor sanırım ve dungeonlarda 4 kişilik giriyorsun diye biliyorum.

Diablo 3'e göre çok daha oturaklı bir oyun görmeyi umut ediyorum. İzlediğim videolar hoşuma gitti diyebilirim. Diablo 3'ün en büyük problemi hikayesiydi bana göre. Bu sefer büyük ve dolu bir dünya bizi bekliyor gibi gözüküyor. Diablo serisini hiç oynamadıysan da oynanabilir ancak 1500 lira göz korkutmuyor değil. Oynanış mekaniğini PVE gibi düşün. 4 arkadaş girdin mesela başka hiç bir oyuncu senin dünyana müdahale edemez. Harita sadece sana ve beraber girdiğin arkadaşlarına özel olur. Oyun çıktıktan sonra endgame içeriklerini de görüp öyle yorum yapmak daha sağlıklı olur. Yani şu an 1500 liraya değip değmeyeceğini bilmek pek mümkün değil

Yeni konular

Geri
Yukarı