Diablo 4 oyundan atıyor ve sunucu için sıraya alıyor

Diablo 4'e bir ton para verdik, 2 defa oyundan attı ve girmedi. Sunucu için sıraya alıyor ama nafile. Bekle babam bekle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ağzım açık kaldı, ne desem bilmiyorum. 1800 TL ne demek.
Evet çok pahalı hatta ben şöyle bir mallık yaptım ilk almaya karar verdiğimde 300 lira daha ucuzdu. Hemde ek içerik ve erken erişim veriyordu çok pahalı ilerde ucuzlasın alırım dedim. Dün akşam canım o kadar sıkıldı ki pc var hiçbirşey yapmıyorum diye gittim aldım. Fakat 10 saat bile oynayamadık yanarım ona yanarım.

Evet çok pahalı hatta ben şöyle bir mallık yaptım ilk almaya karar verdiğimde 300 lira daha ucuzdu. Hemde ek içerik ve erken erişim veriyordu çok pahalı ileride ucuzlasın alırım dedim. Dün akşam canım o kadar sıkıldı ki PC var hiçbir şey yapmıyorum diye gittim aldım. Fakat 10 saat bile oynayamadık yanarım ona yanarım.

Hocam ben yakın zamanda bir PC topladım RTX 4000 serisi kampanyasıyla oyun bedavaya geldi daha indirmedim bile 1500 TL olduğunu bilsem bakardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı