Diablo 4 Türkçe dil desteği ile geliyor!

Diablo hikayeleri dünyaya hükmetmeye gelen bir iblis ve onun minionlarıyla bizim oynuncumuz arasındaki mücadeledir kabaca. Mapler değişir, bosslar güçlenir, yan karakterler eklenir- çıkar.

Online kısmında ise sezonlar vardır. Her sezon yeni setler, yeni görevler, dungeonlar gelir. Her sezonun kendine ait başarımları vardır. Bu nedenle oyun sürekli kendini taze tutar, oynayanların sayısı da çoktur.

Oyunun fiyatı yüksek olabilir ama hem Türkçe dil desteği ile geliyor olması sebebiyle destek olmak açısından hem de dolu dolu iceriklere sahip ve yıllarca güncelliğini koruyacak bir oyun olması sebebiyle ön sipariş geçtim.

Ayrıca Blizzard oyunları kolay kolay indirime girmiyor malesef Gamepass'e ise gelip gelmeyecegi de belli değil.

Son düzenleme:
Oyun için erişim ve ön yükleme süreleri açıklandı. Oyunun indirmesi Türkiye için 30 Mayıs gece saat 02.00'de açılacak galiba.

Early Access.png

W2PLH305JAFW1684948151907.png

Değerli arkadaşlar. Oyunun fiyatı Battle.net üzerinde standart sürümü için 1199 TL diyor, fakat oyun tüm dünyada doğrudan dolar üzerinden satış görüyor ve satın almaya kalktığınızda 1199 TL kesilen kredi kartı harcamanız, döviz kuru hesaplaması yapıldıktan sonra 1328 TL oluyor, aklınızda olsun. Şayet ayın 23'ünde oyunu ben aldım ve bu şekilde oldu. Dolar şu anda serbest piyasada 21 ve üzeri fiyatlardan satılıyor. Hesaplama da ona göre yapılıyor. Döviz arttıkça da fiyat yukarı doğru gidecektir.

nvidia gtx 750 ti Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.19 GHz 16gb ram

bu pc dıablo 4 du acarmı bılgısı olan yazabılırmı acaba 1200 tl yı bosuna vermek ıstemıyorum acmassa bı yardımcı olabılırmısınız minimum sıstemdekı kartları bıraz arastırdım benım kartımdan bıraz ustu fılan yazıyordu yarduımcı olursanız sevınırım

Değerli arkadaşlar. Oyunun fiyatı Battle.net üzerinde standart sürümü için 1199 TL diyor, fakat oyun tüm dünyada doğrudan dolar üzerinden satış görüyor ve satın almaya kalktığınızda 1199 TL kesilen kredi kartı harcamanız, döviz kuru hesaplaması yapıldıktan sonra 1328 TL oluyor, aklınızda olsun. Şayet ayın 23'ünde oyunu ben aldım ve bu şekilde oldu. Dolar şu anda serbest piyasada 21 ve üzeri fiyatlardan satılıyor. Hesaplama da ona göre yapılıyor. Döviz arttıkça da fiyat yukarı doğru gidecektir.
Ben aldım, 1299 çekti.

Geri
Yukarı