Diablo Tarzı oyun önerisi

Grim Dawn'ı kesinlikle denemelisin. İndirim dönemlerinde oldukça uygun fiyata düşüyor. Ek paketlerle birlikte çok rahat 250-300 saat götürür.

Onun dışında pek fazla oynamamış olmama rağmen Victor Vran ve Van Helsing serilerini deneyebilirsin.

Ben de Diaoblo II teknik alfa sonrası bakmıştım ne oynayabilirim diye.

Torchlight 1 zamanında oynamıştım, 2'yi Epic bedava verince yazın bitirmiştim. Torclight 3 için yorumlar pek olumlu değil. Bedava olursa veya çok cüzi miktarlara inerse fiyatı diye bekliyorum.

Bedava ve yorumlar olumlu diye Path of Exile çekmiştim. 2 Gün oynadım. Güzel oyun ama zaman gerekli bir de online olduğu için sonu yok. Her şeye rağmen bence arada bir girip zaman geçirmeye değer. Ama ben elimi kaptırırsam kolumu kaybederim diye düşünerek sildim :))

Ben de Diaoblo II teknik alfa sonrası bakmıştım ne oynayabilirim diye.

Torchlight 1 zamanında oynamıştım, 2'yi Epic bedava verince yazın bitirmiştim. Torclight 3 için yorumlar pek olumlu değil. Bedava olursa veya çok cüzi miktarlara inerse fiyatı diye bekliyorum.

Bedava ve yorumlar olumlu diye Path of Exile çekmiştim. 2 Gün oynadım. Güzel oyun ama zaman gerekli bir de online olduğu için sonu yok. Her şeye rağmen bence arada bir girip zaman geçirmeye değer. Ama ben elimi kaptırırsam kolumu kaybederim diye düşünerek sildim :))
PoE çok karmaşık ve sonsuzluğu bir süre sonra bayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı