Discord'dan film izlemek, internet yer mi?

Tabii ki de gider aynı anda film izleme uygulamaları var PC de onu kullanın ayrıyeten Discord kullanırsanız kalitede düşer.

Bunu hep sorguladım sonuçta görüntülü veri alacaksın, normal görüntülü konuşma verisi çekecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntı bilgi;

480p kalitede 1 saat video izlemek 562, 5 MB tüketir. 720p kalitede izlemek saatte 1,86GB harcamanıza neden olur. 1080p kalitede ise 3,04GB harcarsınız. 4K kalitede ise 15,98GB internet gider.

Arkadaşınızın açtığı yayın kalitesine göre değişir. Ayrıca Discord'da yayın kalitesi genelde düşündüğünüz kadar iyi olmaz. Görüntü bozulması, gecikmesi vs vs.

Alıntı bilgi;

480p kalitede 1 saat video izlemek 562, 5 MB tüketir. 720p kalitede izlemek saatte 1,86GB harcamanıza neden olur. 1080p kalitede ise 3,04GB harcarsınız. 4K kalitede ise 15,98GB internet gider.

Arkadaşınızın açtığı yayın kalitesine göre değişir. Ayrıca Discord'da yayın kalitesi genelde düşündüğünüz kadar iyi olmaz. Görüntü bozulması, gecikmesi vs vs.
O konuda sıkıntı yok. Kalite önemsiz vakit geçirmek için sahura kadar anime izleyeceğiz. Ama evimize internet çektiremedik yani çok internetim de yok. Yani discord olduğu için web üzerinden biyerlere girmediğim için daha az internet yemez mi? 1 saatte 150mb falan gidicekse çok değil

O konuda sıkıntı yok. Kalite önemsiz vakit geçirmek için sahura kadar anime izleyeceğiz. Ama evimize internet çektiremedik yani çok internetim de yok. Yani discord olduğu için web üzerinden biyerlere girmediğim için daha az internet yemez mi? 1 saatte 150mb falan gidicekse çok değil
Oradaki değerlere bak, önemli olan arkadaşının açtığı yayının kalitesi.

Oradaki değerlere bak, önemli olan arkadaşının açtığı yayının kalitesi.
Şöyle bir paket satın alsam iş görür mü? yani yayını da kapsar mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-21-18-16-45-454-edit_com.vodafone.selfservis.jpg
    Screenshot_2023-03-21-18-16-45-454-edit_com.vodafone.selfservis.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 44
Peki internetimi bilgisayar için paylaşsam onda da geçerli olur mu?
Hayır. O paketler hotspot paylaşımında devre dışı kalır. Yani hattını kullandığın cihazda kullanman gerek. Ama usb bağlantısı ve aracı programlar ile görüntüyü ekrana verebilirsin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı