Diamond tema kanalı hakkında düşüncelerim

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Son zamanlarda keşfettiğim bir kanaldır. Kendisinin objektif bakış açısıyla hemen hemen her konuyu incelemesi beni çok etkiledi. Ayrıca anlatımını, konuşma tarzını çok beğendim.

Bu kanalı size şiddetle tavsiye ederim. Özellikle "tanrı ve dinler üzerine sorgulamak" adlı videosu ağır felsefe içeriyor ve sizi düşünmeye, sorgulamaya itiyor.

İzlemenizi önerdiğim videoları;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.

.

Kırtasiye malzemeleri ile dini kanıtlamaya çalışanlara karşı videolar çekiyor galiba, pek bakmadım sadece işaretlediğin yerleri dinledim o kadar, zaten insan bu tür masalları nereye kadar kanıtlayıp nereye kadar ret edecekler acaba? Biz görebilecek miyiz acaba bu tür atışmaların bittiği tarihi 🤨

Çoğu Müslüman arkadaşların diss atıp yok ettiği bir kanaldır.

Aklıma bu geldi.

Çoğu Müslüman arkadaşların diss atıp yok ettiği bir kanaldır.

Açıkçası anlatımını çok değişik buldum. Diss atmalarındaki amacı da anlayamadım. Sorgulamaya itiyor.

Yani diss derken disslike anlamında söylemedim. Anlattığı şeylere karşı argüman diyebilirim. Birkaç video var YouTube'da bunun hakkında.

O dediğin videoları gönderebilir misin? Bir inceleyeyim.

Geri
Yukarı