Diana nasıl?

Rifmon

Hectopat
Arkadaşlar diana denen Hero var. Sizce nasıl söyler misiniz? İleriki zamanlarda çok oynanır mı sizce? Eğer çok oynanırsa oynamayacağım da. Bir de top lanede oynanabilir mi? Ve güçlü mü? Onu söylerseniz sevinirim. Eğer top lanede oynanmassa yasuoya zede karşı oynanabilir mi söylerseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Diana (1 aydır oynamıyorum oyunu yani buff falan geldi mi bilmiyorum) çok güçlü ama top lane için bence çok daha iyi herolar var, diana mid lane herosu sonuçta önerim ise Fiora en iyi Top lane herosudur bence.

270K diana var. Çok güçlü bir karakter. Soloda oynanır ben fazla oynamadım ama oynanıyor. Çok fazla oynanan karakter değil en azından yasuo gibi. Yasuo'ya Zed'e karşı oynayışa göre değişir. Takım savaşlarında çok etkilidir. Eğer 5 kişiyi ulti ile alırsan çok fazla vurur.

Şu an metada olmayan bir şampiyon, top lanede wukong, sett oynayabilirsiniz ikisi de metada şu an, diğer laneler için de önerebilirim isterseniz.

Ne zaman oynanacağı belli olmaz metaya göre değişir.
bütün karakterler değişir dimi sadece dianaya bağlı deil
Şu an metada olmayan bir şampiyon, top lanede wukong, sett oynayabilirsiniz ikisi de metada şu an, diğer laneler için de önerebilirim isterseniz.
önümüzdeki metalarda artarmı diana oynayan umarım artmazda

Yeni konular

Geri
Yukarı