Diğer Far Cry oyunları oynanmadan Far Cry 6 oynanır mı?

Cozen24

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Dostlar selam,

Epic'in 130 TL kuponunu değerlendirmek için bakınıyordum, çok duyduğum için Far Cry 6 alayım dedim. Ancak önceki oyunları hiç oynamadım. 7 oyunun tamamını alırsam 256TL tutuyor. Süregelen bir hikaye var mı? Önceki oyunları alınır mı yoksa direkt 6. oyunu oynasam da olur mu?

Diğer bir seçenekte RDR 2 :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam,

Epic'in 130 TL kuponunu değerlendirmek için bakınıyordum, çok duyduğum için Far Cry 6 alayım dedim. Ancak önceki oyunları hiç oynamadım. 7 oyunun tamamını alırsam 256TL tutuyor. Süregelen bir hikaye var mı? Önceki oyunları alınır mı yoksa direkt 6. oyunu oynasam da olur mu?

RDR 2 almanızı öneririm. Far Cry oyunlarında hikaye çok önemli olmadığından diğerlerini oynamadan FC6 oynayabilirsiniz.

Dostlar selam,

Knk rdr 2 al bence far cry oyunu herkesi saran bir oyun serisi değil ama rdr 2 baya sarar

Birbirleriyle bir bağlantıları yok. Sadece beşten sonra New Dawn oynamanı önerebilirim ancak o kadar da önemli değil. İmkan varsa RD2 yanına herhangi bir Far Cry oyunu da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı