Diğer forumları değil de neden Technopat'ı seçtiniz?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Benim Technopat'ı seçme sebeplerim, kurallar katı ve bu kuralların katı olması sayesinde herkes Türkçe'yi doğru konuşuyor. İkinci neden olarak buradaki üyelerin daha hızlı ve aktif olduklarını düşünüyorum ve sitenin arayüzü oldukça basit. Peki ya sizin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma sapan konuşan, her şeye gelip "Format At MoRuQ" diye yazan tipler yok. Türkçe çok özenli kullanılıyor. Yazılanları okumak ve anlamak kolay.

Mesela sorununuza çözüm bulduğunuzda yazmak zorundasınız zira bu konuyu daha sonra gören gerek üyeler, gerekse Google vb. üzerinden araştırmayla gelenler kendi sorunlarını da kolayca çözebilmeliler. Örneğin bu kural bana çok düşünceli geliyor. Ortam kaliteli, insanlar yardımsever. Burada bulunmaktan, okumaktan ve yazmaktan hoşlanıyorum kısacası. Bu yüzden de buradayım.

Ciddi ve yardım sever insanların olduğu yer ve hayatımda ilk kez fikrimi sevmeseler bile, gömmeye çalışmamalarıdır. Sanırım burayı sevmemek için deli olmam lazım.

Technopat'ı 4 senedir takip ediyorum ve bu sene Technopat Sosyal üyesi oldum, öncelikle şunu söylemeliyim ki gerçekten katkısı olan, insanları çoğu anlamda geliştiren, doğru şekilde kendisini eleştirmesini sağlayan bir forum ve oluşum, ve bunu belirtmek isterim korsanı bırakmamı sağlayan en büyük etken Technopat 😂 seviyoruz :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı