Digitürk tarafından dolandırıldım

Halit5737

Centipat
Daha fazla  
0212'li bir numaradan arandım ve TurkNet'den aradıklarını söyledir son zamlardan sonra çok şikayet aldıklarını ve Digitürk'le ortak bir kampanya hazırladıklarını söylediler. 99 TL olan TurkNet faturamı eğer Digitürk üyeliği alırsam 1 yıl taahhütlü 39 TL'den kabul edersem 50 TL'ye ineceğini Digitürk'le beraber toplamda 89 TL ödeyeceğimi söylediler. Ben de onayladım ve birkaç dakika içinde üyelik için Digitürk'ün arayacaklarını söylediler. dedikleri gibi arandım Digitürk tarafından 39 TL'den kabul ettim gelip kurulum yaptılar. Sonra içime bir kurt düştü, TurkNet şikayet hattını aradım dedim böyle bir kampanya var mı böyle bir şeyin olmadığını TurkNet'in sadece tek kampanyası olduğunu ve bu şekilde çok şikayet aldıklarını söylediler. Dedim TurkNet'in adını nasıl böyle kullanıyorlar bir şey yapamadıklarını itibar etmemem gerektiğini söylediler ama çoktan kurulum olmuştu. Sonra Digitürk'ü aradım şikayet oluşturdum ısrarla müşterisi temsilcisine nasıl böyle bir şey yapabiliyor bu Digitürk diyorum bir şey diyemiyor sadece şikayetinizi oluşturdum size dönecekler diyor. Ve iptal için de kullandığım günün bedelini ayrıca 80 TL de kurulum ücreti istiyorlar. Allah bunların belasını versin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size bu kampanyanın veren tarafın Digitürk olduğuna emin misiniz? Dolandırıcı çok.
Dediğim gibi arayan numara TurkNet in adını kullandı. Daha sonra Digiturk tarafından aranıcağımı söyledi. Sonra Digiturk aradı ve gelip kurulum yaptılar. Kendi uydu alıcılarını kartını kumandasını yapıp gittiler. Müşteri temsilciside bu durumu yalanlamadı biz değildik demedi.

0212'li bir numaradan arandım ve TurkNet'den aradıklarını söyledir son zamlardan sonra çok şikayet aldıklarını ve Digitürk'le ortak bir kampanya hazırladıklarını söylediler. 99 TL olan TurkNet faturamı eğer Digitürk üyeliği alırsam 1 yıl taahhütlü 39 TL'den kabul edersem 50 TL'ye ineceğini Digitürk'le beraber toplamda 89 TL ödeyeceğimi söylediler. Ben de onayladım ve birkaç dakika içinde üyelik için Digitürk'ün arayacaklarını söylediler. Dedikleri gibi arandım Digitürk tarafından 39 TL'den kabul ettim gelip kurulum yaptılar. Sonra içime bir kurt düştü, TurkNet şikayet hattını aradım dedim böyle bir kampanya var mı böyle bir şeyin olmadığını TurkNet'in sadece tek kampanyası olduğunu ve bu şekilde çok şikayet aldıklarını söylediler. Dedim TurkNet'in adını nasıl böyle kullanıyorlar bir şey yapamadıklarını itibar etmemem gerektiğini söylediler ama çoktan kurulum olmuştu. Sonra Digitürk'ü aradım şikayet oluşturdum ısrarla müşterisi temsilcisine nasıl böyle bir şey yapabiliyor bu Digitürk diyorum bir şey diyemiyor sadece şikayetinizi oluşturdum size dönecekler diyor. Ve iptal için de kullandığım günün bedelini ayrıca 80 TL de kurulum ücreti istiyorlar. Allah bunların belasını versin...

Bu zamanda uyanık olacaksın yoksa dolandırıcılar adamı bellerler. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı