Dijital kart ile taksit yapılır mı?

Etluseem

Hectopat
Katılım
17 Şubat 2020
Mesajlar
106
Dün Yapı Kredi Worldcard kredi kartım basıldı, henüz teslim edilmedi. Yanında dijital kart açıldı. Ben bu dijital kart ile limit belirleyip taksitli alışveriş yapabilir miyim?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Olur. Dijital karttan kastınız sanal kart ise limit belirleyip satıcının Worldcard kapsaminda sunduğu seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
 
Tam olarak açar mısınız?
Kartlarım > Kredi Kartlarım menüsündeki dijital kartınızı World ile taksit anlaşması olan bir sitede kullandığınızda taksit seçenekleri beliriyor ve taksit yapabiliyorsunuz. Alışverişiniz için yeterli limit belirlenmiş olmalı. Anlık olarak bir hata almış olabilirsiniz veya alışveriş yaptığınız sitede bir sorun olabilir. Hepsiburada ve Amazon üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
 
@Mr. Meja bankanın uygulamasından yeterli bakiyeyi karta atıp, o kart bilgileri ile taksitlendirebiliyorsunuz ve harcamanın tamamı limitten düşüyor. Ekstra bir işlem yapmaya gerek yok.
 
2000 TL'lik bir ürünü taksitlendirebilirsiniz.

Dijital kartımın tüm bilgileri gözüküyor ama daha asıl kartım elime gelmedi yine de limit tanımlayıp taksit yapabiliyorum değil mi?
1DFA4940-1244-48BD-9C98-2DBE4009D188.jpeg

@Utku Girgin
 
Geri
Yukarı