Dijital Oyun Tasarımı'nın Geleceği

Calquter

Hectopat
Sizce bu mesleğin geleceği nedir? Üniversiteyi bu bölümde okumak istiyorum. Yazılıma ve oyun yapmaya da merakım oldukça yüksek.

Sizce bu mesleğin geleceği nedir? Üniversiteyi bu bölümde okumak istiyorum. Yazılıma ve oyun yapmaya da merakım oldukça yüksek.
Şuan oyun sektörüne büyük yatırımlar yapılıyor. Önümüzdeki yıllar bu daha da büyüyecek. Şuan teknoloji ölmeyecek meslek konumuna hızla ilerliyor. Merakın ve becerin varsa okumalısın.

Bence getiri ve saygınlığı iyi olan bir meslek. Bende mekatronik mühendisliği okumak istiyorum. Yazılım, bilgisayarı, elektrik-elektronik hepsini bir arada okumak istiyorum.

Bilgisayar Mühendisliği bölümünü düşün yazılım merakın varsa.

Neden olduğunu merak ettim. Nedenini yazarsanız sevinirim. Yorumunuz için de teşekkürler.

Şuan oyun sektörüne büyük yatırımlar yapılıyor. Önümüzdeki yıllar bu daha da büyüyecek. Şuan teknoloji ölmeyecek meslek konumuna hızla ilerliyor. Merakın ve becerin varsa okumalısın.

Umarım öyle olur. Bana da ölmeyecek bir meslek gibi duruyor. Merakım ve becerim var. O halde okumamam için bir sebep göremedim. Teşekkürler yorumunuz için. 🙂

Bence getiri ve saygınlığı iyi olan bir meslek. Bende mekatronik mühendisliği okumak istiyorum. Yazılım, bilgisayarı, elektrik-elektronik hepsini bir arada okumak istiyorum.

Umarım istediğiniz meslek üzerine okursunuz. Başarılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı