Dikişleri almak acıtır mı?

ZiyaT

Femtopat
1 ay önce kulubümde oynarken bileğimin üstüne düştüm ve radius alt uç çoklu kırığı meydana geldi.
Dikişlerim 2 gün sonra alınacak fakat herkesin dikiş alınırkan farklı tepki verdiğini gördüm.
Benim dikişlerim alınırken acır mı? Ameliyat 3 3.5 saat sürdü ve dikişler kolumda.

Kuheylan0

Picopat
Çoğunlukla büyük bir acı vermez. İpi çekerken biraz sızı oluşur ona da katlanacaksın. Dikişleri görebiliyorsan zarar vermeyecek şekilde dökülen dikişlerin olup olmadığını kontrol edebilirsin. 1 aylık dikiş, IP'ler zaten büyük ihtimalle çürümeye başlamıştır. Hızlı ve acısız bir şekilde biter, en fazla batikon veya solüsyondan dolayı yanmaya olur. Korkmana, gerilmene gerek yok. Geçmiş olsun.

Biraz rahatsız edici bir acısı var evet. İpleri kolay kesmek için mecburen çekip hafif yukarı kaldırıyorlar, o sırada acıtıyor. Toplu iğne batmasından hallice.

mermerci

Decipat
Makaleler
22
Ben de bacaktan ameliyat oldum. Doktor: "İpleri keseceğiz." dedi. Sırtüstü yattım ve bakmadım. Hiç sıkıntı yaşamadım. Sonra çıktım gittim. Korkulacak bir şey yok. Acı macı yok. Bizzat yaşadığım için söylüyorum.

Yukarı