Dikkat eksikliği nasıl çözülebilir?

Medikinet pek adı bilinmiyor ve sevilmiyor daha cok tercih edilen ritalin > concerta > medikinet.
Bu ilaçları doktor sana ne için yazdı benim gittiğim doktor bence doktor bile değildi konuşmama izin vermeden bir şeyin yok dedi yolladı.

Hocam gerçekten olmayabilir sende psikoloji diye bir şey var sen öyle biri gördün ve psikolojik olarak olabilir bakın bir bu dediklerim bir kalıcılık bir de psikolojik var kalıcı ise sana bağlı ben ne dedim bir ihtimal test çözerken kendini toplarsan ama psikolojik aklında o olacak ona göre beynin hareket edecek hocam burada yapabileceklerim bu kadar test filan da beklemeyin bir sanırım kan istiyolardı öyle hatırlıyorum.

Hocam gerçekten olmayabilir sende psikoloji diye bir şey var sen öyle biri gördün ve psikolojik olarak olabilir bakın bir bu dediklerim bir kalıcılık bir de psikolojik var kalıcı ise sana bağlı ben ne dedim bir ihtimal test çözerken kendini toplarsan ama psikolojik aklında o olacak ona göre beynin hareket edecek hocam burada yapabileceklerim bu kadar test filan da beklemeyin bir sanırım kan istiyolardı öyle hatırlıyorum.

Şiddetli depresyondayım ve çocuklukdan dehb var bu inkar edilemez ama hiçbirşeyin yok dedi.

Benim göründüğüm doktora arkadaşım daha önce şizofreni başlangıcı ve major depresyon şikayetiyle gitmiş psikolojik bir şeyin yok doktor demir ilacı verip yollamış sonra özele gitmiş prozac vs ilaçlarla terapi almış 4 ayda tedavisi tamamlanmış şu an gayet iyi durumda ben doktorun probemi oldugunu düşünmekteyim.

Şiddetli depresyondayım ve çocukluktan dehb var bu inkar edilemez ama hiçbirşeyin yok dedi.

Doğru demiş bu yüzden inkar edemezsin maalesef.

Benim göründüğüm doktora arkadaşım daha önce şizofreni başlangıcı ve major deprasyon şikayetiyle gitmiş psikolojik bir şeyin yok doktor demir ilacı verip yollamış sonra özele gitmiş prozac vs ilaçlarla terapi almış 4 ayda tedavisi tamamlanmış şu an gayet iyi durumda ben doktorun probembi oldugunu düşünmekteyim.

Hocam başka doktor olması diye birşet var tekyok hoş.

Benim göründüğüm doktora arkadaşım daha önce şizofreni başlangıcı ve major depresyon şikayetiyle gitmiş psikolojik bir şeyin yok doktor demir ilacı verip yollamış sonra özele gitmiş prozac vs ilaçlarla terapi almış 4 ayda tedavisi tamamlanmış şu an gayet iyi durumda ben doktorun probembi oldugunu düşünmekteyim.
Doktor çok önemli bir etken zaten devlet hastanelerindeki çoğu doktor bir an önce kurtulmak için çabalıyor ben 20 tane falan doktora gitmişimdir herhalde farklı farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı