Dikkat! Nano Adblocker & Nano Defender geliştiricisi el değiştirdi

Cevabınız için teşekkür ederim. Yazmayı unuttum ben "Install Chrome extensions in Opera" eklentisi sayesinde Chrome mağazasından etkinleştirmiştim. Sanırım her tarayıcı da aynı güvenlik problemi yok. Opera da etkinlenmiş olabilir mi?
Tarayıcı farkı gözetmeden -ki Opera da Chromium tabanlı neticede- bu eklentilerin artık güvenli olmadığını düşünmeli ve onları kullanmaya devam etmemeliyiz.

Opera da etkilenmiştir çünkü eklentiyi edindiğiniz mağaza aynı.
Hesapların şifresini değiştirmeye gerek var mı?
Ek bir güvenlik önlemi almak için değiştirilebilir, ben çok gerekli olarak görmüyorum ama.

Arkadaşlar 5 dakika önce Chrome; Nano Adblocker'ı zararlı yazılım olarak gördü ve otomatik olarak kaldırdı. Neden böyle bir şey oldu? @26318 Bilginiz var mı?

Ek olarak Nano Adblocker iyi diye biliyordum onun kadar kaliteli reklam engelleyici ne var başka?

uBlock Origin var. Darktower Önceki sayfada cevaplamış zaten. Baştan konuyu ve yorumları okumayı denesen.

Kesinlikle şifrelerinizi değiştirin ve tüm cihazlardan çıkış yap deyin bu eklenti cookies ve head bilgilerini toplayıp giriş yapıyormuş Instagram'a. Hesabımın rastgele gönderi beğendiğini fark ettim.

@lilcsz Instagram hesabım yok, o konuda rahatım. Başka fark ettiğiniz negatif bir durum var mı arkadaşlar?

Kesinlikle şifrelerinizi değiştirin ve tüm cihazlardan çıkış yap deyin bu eklenti cookies ve head bilgilerini toplayıp giriş yapıyormuş Instagram'a. Hesabımın rastgele gönderi beğendiğini fark ettim.

O dediğiniz durum bende de var. Instagram şifremi değiştirmem yeterli olur mu? Kim uğraşacak şimdi o kadar uygulamanın şifresiyle.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı