Dilbilgisi için YouTube kanalı ve kaynak önerisi

Rüştü Hoca'yı önermiyorum.
Tonguç videoları ve dil bilgisi kitabı (Gramatik) ile TYT dil bilgisinin hepsini doğru yaptım.

Kanal olarak Benim Hocam - Kadir Gümüş'ü öneriyorum. Kaynak olarak tavsiye vermeden önce seviyenizi bilmem gerekli.

Kanal olarak benim hocam - kadir gümüş'ü öneriyorum. Kaynak olarak tavsiye vermeden önce seviyenizi bilmem gerekli.

Kolay-orta seviye bildiğiniz güzel bir kaynak var mı?

Teşekkürler.

Rüştü Hoca'yı önermiyorum.
Tonguç videoları ve dil bilgisi kitabı (gramatik) ile TYT dil bilgisinin hepsini doğru yaptım.

Teşekkürler.

Kolay-orta seviye bildiğiniz güzel bir kaynak var mı?
Hız ve Renk sizin de dediğiniz şekilde kolay-orta sorulara sahip. Arada birkaç tane zor sorular da var tabi. Onun bir üstü olarakta Bilgi Sarmal öneriyorum. Orta-zor soruları var onun da ama kitabı hak ettiği şekilde çözersen Türkçede absürt bir şey olmadıkça soru kaçırmazsın.

Rüştü Hoca'yı öneririm.
Ben 3D ve Bilgi Sarmal'ı öneririm.

Rüştü Hoca için taktikleri boş diyorlar.

Hız ve renk sizin de dediğiniz şekilde kolay-orta sorulara sahip. Arada birkaç tane zor sorular da var tabii. Onun bir üstü olarak da bilgi sarmal öneriyorum. Orta-zor soruları var onun da ama kitabı hak ettiği şekilde çözersen Türkçede absürt bir şey olmadıkça soru kaçırmazsın.

Sağ ol tavsiyelerin için. ◉⁠‿⁠◉

Paragraf taktikleri gerçekten boş.
Ama dil bilgisi taktikleri gayet işime yaradı. YKS 2022'de dil bilgimde yanlış yoktu.
Benim sevdiğim bir kanal. Ama kişiden kişiye farklılık gösterebilir tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı