Dilden farklı bir bölüm kazanabilir miyim?

Saul Odenkirk

Decapat
Yer
Kattegat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 12. sınıfa geçtim ve son senem olduğu için bazı şeyler ciddileşmeye başladı. Dil sınıfındayım ama bir yanım sinema ve televizyon istiyor gibi. Fikrim değişebilir diye soruyorum, üniversite de sinema ve televizyonu nasıl okuyabilirim? Yani mümkün müdür? Veya farklı bölümleri nasıl okuyabilirim?

Sinema ve televizyon okursan %95 işsiz kalacaksın. Ben senin yerinde olsam dilden sınava girer, iki dil öğrenmeye çalışırdım. Aç kalmazsın iki dil öğrenerek. Ek olarak açık liseye geçmeni açıkçası öneririm, onun hakkında da yeni bir konu açarsan detaylı yardımcı olmak isterim.

Sinema ve televizyon okursan %95 işsiz kalacaksın. Ben senin yerinde olsam dilden sınava girer, iki dil öğrenmeye çalışırdım. Aç kalmazsın iki dil öğrenerek. Ek olarak açık liseye geçmeni açıkçası öneririm, onun hakkında da yeni bir konu açarsan detaylı yardımcı olmak isterim.

Açık lise hakkında aklımda bazı sorular vardı hocam, konuyu açmayı düşünüyorum. Ayrıca ikinci dil kesin düşünüyordum ancak ne olmalı ona da karar verememiştim. Rusça düşünüyordum. Öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı