Ücretsiz Dilediğiniz 1 Tasarımı Ücretsiz Yapıyorum

@ThalesBY Hocam Şafak yazısı sağ üstte olsun, ortada ise Cyberpunk 2077 yazısı renkleri de sarı ve siyah karışımı olursa sevinirim. Yani Yazılar sarı renk, arka plan ise siyah. Yazıların üstüne de bu fotoğrafı koyarsanız sevinirim:
Ekte hocam.

Hocam Gibson Les Paul, gitar olan. Teaburst renginde bir tasarım. Şunun gibi mesela, ama kırmızı yerler daha kırmızı oluyor Teaburst renginde, ve örnek fotoğraf çok kalitesiz oldu ama. Çözünürlüğü 2K veya 4K yaparsanız benim için şahane olur. Sizi de çokça zahmete soktum kusura bakmayın. 😀
Elimden geldiğince benzetmeye çalıştım rengi ekte hocam.

Varsa bi twitch tasarımı alırım :)

twitch.tv/emreji61
Ekte hocam.

R ve V harflerini içeren bir logo istiyorum. Siyah zemine beyaz logo. Rica edersem yapabilir misin?

Örnek:
Ekte hocam.

Hocam bende alabilir miyim, YigithanZ yazsın ateşli bir şeyler olsun, şimdiden teşekkürler.
Ekte Hocam.

Nick 3n3rJixs bende alırım bir tane kafana göre neonlu falan :)
Ekte Hocam.

Hocam zamanınız varsa bana da yapabilir misiniz rica etsem? Logoda "Ross" yazsın gerisini sizin zevkinize bırakıyorum. Şimdiden diğer logoları gördüm de efsane olmuş, elinize sağlık.
Ekte Hocam.

Valla kral yayın işine girdim bende. AzRy için bir logo yapabilirsen tadından yenmez :D.
Ekte Hocam.

Bana da üstte bu kurt altında Alparslan57 olarak yazar mısın.(Yalnız kurt çok küçük olmasın.)
Ekte Hocam.

Bana da bir logo yapar mısın? Şu silahlı olanın yüksek boyutta iyi çözünürlüklüsü yok da. Sonra da şu üstünde yazı olan düz yeşil kuru kafayla yerini değiştirir misin? Yüksek çözünürlükte olması önemli. Kısaca silahlı olanın aynısını tekrardan yapıp diğer büyük posterdekiyle yerinideğiştirmen lazım. Arkaplan şeffaf olursa güzel olur teşekkürler.
İstediğiniz görseli yeniden tasarlayacak kadar vaktim yok hocam. Eğer yüksek çözünürlükte png'si varsa onun yapalım.

14. Sayfa bitti arkadaşlar kalan 5 sayfayı devam edeceğim. 19.Sayfadan sonraki istekleri yapamayacağım maalesef.

Dosya Ekleri

• Şafak.png
    Şafak.png
    1.016,6 KB · Görüntüleme: 24
  • Gibson Les Paul.png
    Gibson Les Paul.png
    121,2 KB · Görüntüleme: 22
  • Emreji61.png
    Emreji61.png
    36,4 KB · Görüntüleme: 16
  • RV.png
    RV.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 20
  • YigithanZ.png
    YigithanZ.png
    90,1 KB · Görüntüleme: 18
  • 3n3rJixs.png
    3n3rJixs.png
    524 KB · Görüntüleme: 19
  • Ross.png
    Ross.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 18
  • AzRy.png
    AzRy.png
    45,6 KB · Görüntüleme: 20
  • Alparslan57.png
    Alparslan57.png
    64,4 KB · Görüntüleme: 19
Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

İstediğiniz görseli yeniden tasarlayacak kadar vaktim yok hocam. Eğer yüksek çözünürlükte Png'si varsa onun yapalım.

14. Sayfa bitti arkadaşlar kalan 5 sayfayı devam edeceğim. 19.Sayfadan sonraki istekleri yapamayacağım maalesef.

Teşekkürler elinize sağlık.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

İstediğiniz görseli yeniden tasarlayacak kadar vaktim yok hocam. Eğer yüksek çözünürlükte Png'si varsa onun yapalım.

14. sayfa bitti arkadaşlar kalan 5 sayfayı devam edeceğim. 19.sayfadan sonraki istekleri yapamayacağım maalesef.

Elinize sağlık hocam.

Merhaba,
Canlı derslerimden arta kalan sürede yaptığım bir iş olmaması ve ramazan dolayısı ile vakit geçirme amaçlı herkesin dilediği 1 tasarımı ücretsiz olarak yapıp teslim ediyorum. Logo, banner, poster, kapak fotoğrafı, sosyal medya postu, kısaca grafik tasarım kategorisinde dilediğiniz bir tasarımı ve içeriğini belirtmeniz yeterli.

Aynı zamanda YouTube'da içerik üretmek adına grafik tasarım alanında önerilerinize açığım :)

Masaüstü arka planı yapabiliyor musun? Yapabilirsen 3D güneş sistemi ve en önde jupiter olacak şekilde yaparsan memnun olurum [email protected] adresine atabilirsin sağ üst köşeyede eren yazarsan beni bir hayli sevindirirsin.

Ek Açıklama 2020-05-07 152139.png

Hocam yaptığınız logo Steam'da böyle görünüyor:

Arkası siyah ve kenarları beyaz.
Ek Açıklama 2020-05-07 152139.png

Hocam yaptığınız logo Steam'da böyle görünüyor:

Arkası siyah ve kenarları beyaz.
Çözüldü hocam.

Gerek kalmadı.
Hocam bir şey soracağım bu resimlerin çözünürlüğü nedir?

Son düzenleme:
Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

Ekte Hocam.

İstediğiniz görseli yeniden tasarlayacak kadar vaktim yok hocam. Eğer yüksek çözünürlükte png'si varsa onun yapalım.

Teşekkür ederim hocam :). Harika yapmışsınız.

Hocam bu logoları bir yerlere eklerken arkası siyah çıkıyor onun çözümünü arkadaşlara söyleyeceğim.
Arkadaşlar eğer logonuzu Steam gibi yere koyunca arkası siyah çıkıyor.(Arkası beyaz olan logolarda)Photoshop'u açın ve 400x400 ya da sizin zevkinize kalmış yapılan logo atın Photoshop'a ve resmi boyutlandırıp kaydedin.

Sorun çözülecektir.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

14. sayfa bitti arkadaşlar kalan 5 sayfayı devam edeceğim. 19.sayfadan sonraki istekleri yapamayacağım maalesef.

Aman aman kral neler yapmışsın öyle eline koluna sağlık ;)

Geri
Yukarı