Dinamik Diski Temel Diske Dönüştürme

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arşiv için kullandığım diske format sonrası dinamik olduğu için erişemedim. Programlarda vs. diskin içindeki dosyaların silinip silinmediğini de göremiyorum. Diski dinamikten temel disk'e de çeviremedim. Dosyalara erişip hangi programla yedek alabilirim ? Elimde 650-690 GB verinin tamamını yedekleyecek başka bir disk yok parça parça yedekleme imkanım var. @Recep Baltaş

6mfrUxr.jpg

a9SfgcG.jpg

XUx00wj.png

2 saate yakın süren Restorer taraması ;

QkCY0hs.png

Son düzenleme:
Arşiv için kullandığım diske format sonrası dinamik olduğu için erişemedim. Programlarda vs. diskin içindeki dosyaların silinip silinmediğini de göremiyorum. Diski dinamikten temel disk'e de çeviremedim. Dosyalara erişip hangi programla yedek alabilirim ? Elimde 650-690 GB verinin tamamını yedekleyecek başka bir disk yok parça parça yedekleme imkanım var. @Recep Baltaş

2 saate yakın süren Restorer taraması ;

/QUOTE]

Bazı durumlarda böyle programlar işe yaramıyor bende hepsini denedim fakat bazılarında yarıyor. TestDisk bence en iyi yöntem, DOS ile çalışıyor.

Kaynak: How to non-destructively convert dynamic disks to basic disks

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı