DirectX Web Update

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
DrectX sürümünü var olan en son sürüme güncelleyen ve eksik DirectX dosyalarını indiren uygulama:

DirectX End-User Runtime Web Installer
  • Boyut: 286KB
  • Sürüm: 9.29.1974
  • Çıkış tarihi: 18.04.2011
  • Dosya adı: dxwebsetup.exe

Son düzenleme:
Abi ben windows 8.1 kullanıyorum.Don't starve diye bir oyun yükledim geçenlerde windows 8.1 yüklüyken çalışıyordu formattan sonra çalışmadı. Redist dosyasında c++ ve directx vardı ama directx kurunca hata veriyor ve oyun da açılmıyor.

A cabinet file necessary for installation cannot be trusted. Please verify the cryptographic services are enabled and the cabient file certificate is valid.

DrectX sürümünü var olan en son sürüme güncelleyen ve eksik DirectX dosyalarını indiren uygulama:

[h=1]DirectX End-User Runtime Web Installer[/h]
  • Boyut: 286KB
  • Sürüm: 9.29.1974
  • Çıkış tarihi: 18.04.2011
  • Dosya adı: dxwebsetup.exe

Bende de aynı sorun oluştu bu yöntemlerle sorunu hallettim. Ancak bu seferde oyunu açınca siyah ekran gelip öylece kalıyor. Bir hata filanda vermiyor sadece siyah ekran kalıyor öylece. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun oluştu bu yöntemlerle sorunu hallettim. Ancak bu seferde oyunu açınca siyah ekran gelip öylece kalıyor. Bir hata filanda vermiyor sadece siyah ekran kalıyor öylece. Ne yapabilirim?
Oyun orijinal olmadığı için oluyor o crack veya farklı yerden indirin. Orijinal olmayan oyunlara destek vermiyoruz.

Oyun orijinal olmadığı için oluyor o crack veya farklı yerden indirin. Orijinal olmayan oyunlara destek vermiyoruz.

Yani tek çare oyunu başka bir siteden yeniden indirmek mi? Tavsiye edebileceğiniz sağlam, temiz virüssüz bir site var mı?

Yani tek çare oyunu başka bir siteden yeniden indirmek mi? Tavsiye edebileceğiniz sağlam, temiz virüssüz bir site var mı?
Mesajda yazdığım gibi illegal desteğimiz yoktur. İllegal öneri veya yönlendirme yapamayız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı