Direksiyon seti ile oynanabilecek düşük sistemli oyunlar

Hmm, gamepad kaldıran tüm oyunlarla yapabilirsiniz. NFS 2012'ye kadar açar sisteminiz. Ccd de oynarsınız, spintires orijinal proje ve MudRunner versiyonu da keyiflidir. Çok fazla oyun var.

Reis senin böyle güzel olarak önerdiğin oyun var mıdır? Grafikleri güzel olsun araba modifiye falan edilebilsin.
Bende Grid vardı Steam'den indirmeye çalıştım satın aldım olmadı ve çok garip bir şekilde korsan olarak indirdiğimde çalıştı sonra tekrar açmayı denedım açılmadı korsan oynadım bende dün şimdi bir hata veriyor steam_api.dll diye bunu nasıl yapacağım Grid beni idare ediyordu yani.

Son düzenleme:
steam_api.dll diye bunu nasıl yapacağım Grid beni idare ediyordu yani.
Windows defender varsa o silmiştir, ayarlarından geri getirebilirsin defenderin.
Reis senin böyle güzel olarak önerdiğin oyun var mıdır? Grafikleri güzel olsun araba modifiye falan edilebilsin.
Bir sürü var da eski oyunlar direksiyonları çok sevmiyor, hah, asetto corsa deneyebilirsin ucuz oluyor bazen, onun dışında DİRT var. Modifiye etmeli oyunları sistem kaldırmyor, eski oyunlar da direksiyonla olmuyor pek.

Windows Defender varsa o silmiştir, ayarlarından geri getirebilirsin Defender'in.

Bir sürü var da eski oyunlar direksiyonları çok sevmiyor, hah, Assetto Corsa deneyebilirsin ucuz oluyor bazen, onun dışında Dirt var. Modifiye etmeli oyunları sistem kaldırmyor, eski oyunlar da direksiyonla olmuyor pek.

Nereden geri getireceğim kusuruma bakmayın hep size sonradan cevap veriyorum.

Geri
Yukarı