Direksiyon seti önerisi

Defkhammet

Hectopat

Arkadaşlar merhaba. Bu fiyata bu siteden alınır mı? Fiyat çok uygun görünüyor siteden daha önce alışveriş yapan oldu mu?
Ya da G29 veya G920 mi almalıyım onların tasarımı daha çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu site dolandırıcı boss bilişim diye aratırsanız görürsünüz forumda bu seti bu fiyata almanın mümkünatı yok 2.el G29'lar bile daha pahalı tavsiyem sıfır G29 almanız boss bilişim İstanbul bilişim senkar net bunlar dolandırıcı sitelerdir aslı olmayan siteler hiçbir fiziksel mağazası yok paranızı çöpe Atmak'la eş değer. uzak durun kısaca

Bu site dolandırıcı boss bilişim diye aratırsanız görürsünüz forumda bu seti bu fiyata almanın mümkünatı yok 2.el G29'lar bile daha pahalı tavsiyem sıfır G29 almanız boss bilişim İstanbul bilişim senkar net bunlar dolandırıcı sitelerdir aslı olmayan siteler hiçbir fiziksel mağazası yok paranızı çöpe Atmak'la eş değer. Uzak durun kısaca.

Çok teşekkürler açıklamanız için sağ olun fakat ikinci el düşünmüyorum artık 3K verip sıfır alacağız 😓.
2. el G29 al. O site dolandırıcı.

Teşekkürler hocam sağ olun diğer arkadaşta uyardı. Sıfır G29 düşünüyorum. Ama millet T150 varken G29, almak mantıksız falan diyor neden?

Bütçenizi söyleyin.
Bilinmeyen firmalardan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.

Hocam bütçem 3K-3.5k ama almışken düzgün bir şey almak istiyorum. Yani 4K ver bunu al hepsinden iyi performans alırsın diyeceğiniz bir set varsa onu da alabilirim.
Kesinlikle Logitech G29 almalısın.

Teşekkürler hocam. G29 ile G290 arasındaki fark nedir biliyor musunuz? ya da yanılmıyorsam G923 vardı.

Merhaba hocam, daha öncesinden G920 kullanıyordum, G920 ile G29 aynı cihazlar tek farkı birisi Xbox için diğeri PlayStation için.
Bu cihazlar oyuncak gibi geliyor bir süre sonra
Direksiyon, simidi ufak ve dişli sistemi var, her direksiyon zorlandığında, aha gitti dişliler diye korkarak çeviriyordum direksiyonu.
3-4K gayet yeterli bir bütçe, şu an ben T500rs kullanıyorum, inan G29 oyuncak kalıyor yanında. Verdiği geri tepki doğruluğu simidin büyük olması. Kayışlı sistem olması yüzünden dişli atma derdi yok, dişli sesi yok. Size önerim 2.el T300rs almanız pazarlık ile 3.5- 4K ya alabilirsin 2. el olarak, bir de vites var, ben G27 vitesi kullanıyorum ucuza 2.el almıştım.
Sahibinden de Custom yapılmış vitesler var, PC ile tam uyumlu 250-300 TL onu alabilirsiniz.
Tabi bunların hepsini, sizin buna ayırdığınız bütçe için söylüyorum, yani çok ucuza G27 seti de alabilirsiniz. Force feedback olsun yeter diyorsanız.
Heves değil uzun kullanım diyor iseniz kesinlikle T300rs veya T500rs.

Merhaba hocam, daha öncesinden G920 kullanıyordum, G920 ile G29 aynı cihazlar tek farkı birisi Xbox için diğeri PlayStation için.
Bu cihazlar oyuncak gibi geliyor bir süre sonra.
Direksiyon, simidi ufak ve dişli sistemi var, her direksiyon zorlandığında, aha gitti dişliler diye korkarak çeviriyordum direksiyonu.
3-4K gayet yeterli bir bütçe, şu an ben T500rs kullanıyorum, inan G29 oyuncak kalıyor yanında. Verdiği geri tepki doğruluğu simidin büyük olması. Kayışlı sistem olması yüzünden dişli atma derdi yok, dişli sesi yok. Size önerim 2.el T300rs almanız pazarlık ile 3.5- 4K ya alabilirsin 2. el olarak, bir de vites var, ben G27 vitesi kullanıyorum ucuza 2.el almıştım.
Sahibinden de Custom yapılmış vitesler var, PC ile tam uyumlu 250-300 TL onu alabilirsiniz.
Tabi bunların hepsini, sizin buna ayırdığınız bütçe için söylüyorum, yani çok ucuza G27 seti de alabilirsiniz. Force feedback olsun yeter diyorsanız.

Hocam yanıtınız çok bilgilendirici sağ olun emeğinize sağlık. Yani ne kadar kullanırım bilmiyorum herkes hevesini alıp bırakmış bende öyle olur muyum acaba diye bir düşünüyorum ama almışken en iyisini almak tercihimdir. T500rs fiyatlarını bilmiyorum. Bunu yazdıktan sonra bakacağım. Ama söylediğim gibi ikinci el almayı düşünmüyorum. Olmadı biraz daha geç alıp bütçeyi zorlayarak sıfır T500rs alacağım. Tekrar çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.
Bu cihazlar oyuncak gibi geliyor bir süre sonra.

Sıfırı yok galiba 😓.

Ben teşekkür ederim, hocam bu ürünler maalesef TR de çok pahalı.
Alıp satma söz konusu olduğunda bence 2. el almalısınız en azından para kaybınız olmaz.
Bir de 2. el sitelerinde sıfır satanlar oluyor onları kovalayabilirsiniz örnek.
Hocam yanıtınız çok bilgilendirici sağ olun emeğinize sağlık. Yani ne kadar kullanırım bilmiyorum herkes hevesini alıp bırakmış bende öyle olur muyum acaba diye bir düşünüyorum ama almışken en iyisini almak tercihimdir. T500rs fiyatlarını bilmiyorum. Bunu yazdıktan sonra bakacağım. Ama söylediğim gibi ikinci el almayı düşünmüyorum. Olmadı biraz daha geç alıp bütçeyi zorlayarak sıfır T500rs alacağım. Tekrar çok teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.

Sıfırı yok galiba 😓.

T500rs eski bir cihaz sıfırı yok T300rs daha güncel, motor hassasiyeti daha iyi ama motoru bir tık daha güçsüz.

Geri
Yukarı