Direksiyon Sınavı için tavsiye

Sınavı geçebildiniz mi?

Geçtim geldim hocam.

Hocam daha 3 saat önce sınava girdim ben ani fren yerinde önce sag sonra dörtlü yaktım ama park yerinde kaldım :/ parkı çok dikkatli yap acele etme ben acele ettigim için kaldım sende aynı hatayı yapma.

Geçmiş olsun hocam, ben parktan çıkarken arkamda park yapan başka araç çıkış yaparken dubaya çarpmıştı.

Ani fren alanına gelmeden önce sağa yanaşmak için sağa sinyal vererek ilerledim duracağımı belirtmek için, 30'a getirdim hızı ve ani fren yaptım, çıkış yaparken sola sinyal vererek kalktım ve o şekilde halletmiş oldum, komisyon üyeleri aşırı iyiydi, zaten heyecanım yoktu, sanki yanımda arkadaşlarım var gibi rahattım.

Benim de pazar günü direksiyon sınavım, sınavdan sonra nasıl geçtiğini yazar mısın? Başarılar dilerim.

Siz ne yaptınız hocam? İnşallah halletmişsinizdir.

Geçtim geldim hocam.

Geçmiş olsun hocam, ben parktan çıkarken arkamda park yapan başka araç çıkış yaparken dubaya çarpmıştı.

Ani fren alanına gelmeden önce sağa yanaşmak için sağa sinyal vererek ilerledim duracağımı belirtmek için, 30'a getirdim hızı ve ani fren yaptım, çıkış yaparken sola sinyal vererek kalktım ve o şekilde halletmiş oldum, komisyon üyeleri aşırı iyiydi, zaten heyecanım yoktu, sanki yanımda arkadaşlarım var gibi rahattım.

Siz ne yaptınız hocam? İnşallah halletmişsinizdir.

Ben de geçtim hocam, ne yazık ki kalıp ağlayan bile olmuştu bugün çok şükür hatasız geçtim, tebrik ederim sizi de, şimdi 10 gün içinde sertifikamız hazırlanacak sanırım e-Devlet'e yansıyacak ondan sonra sağlık muayene kağıdı alacağız sertifika kağıdını alacağız sürücü belgesi randevusu oluşturup gideceğiz, ben şimdiden harcımı da yatırdım umarım bir sıkıntı çıkmaz erken yatırdığım için, Online olarak yatırdım dekontu sakladım.

Ben de geçtim hocam, ne yazık ki kalıp ağlayan bile olmuştu bugün çok şükür hatasız geçtim, tebrik ederim sizi de, şimdi 10 gün içinde sertifikamız hazırlanacak sanırım e-Devlet'e yansıyacak ondan sonra sağlık muayene kağıdı alacağız sertifika kağıdını alacağız sürücü belgesi randevusu oluşturup gideceğiz, ben şimdiden harcımı da yatırdım umarım bir sıkıntı çıkmaz erken yatırdığım için, Online olarak yatırdım dekontu sakladım.

Hayırlı uğurlu olsun hocam tebrik ederim, sorması ayıp ne kadar yatırdınız harç?

Hayırlı uğurlu olsun hocam tebrik ederim, sorması ayıp ne kadar yatırdınız harç?
3200 TL küsüratlı bir rakamdı, içine harçtan başka vergiler de eklendi, değerli kağıt parası ve vakıf ücreti gibi şeylerdi.

düzenleme: B sınıfı sürücü belgesi için ise 2.489,90 TL harç ücreti, 624 TL değerli kağıt ücreti ve 145 TL vakıf payı olmak üzere toplamda 3.258,9 TL ödenmesi gereklidir. Tam olarak bu.

3200 TL küsuratlı bir rakamdı, içine harçtan başka vergiler de eklendi, değerli kağıt parası ve vakıf ücreti gibi şeylerdi.

Düzenleme: b sınıfı sürücü belgesi için ise 2.489, 90 TL harç ücreti, 624 TL değerli kağıt ücreti ve 145 TL vakıf payı olmak üzere toplamda 3.258, 9 TL ödenmesi gereklidir. Tam olarak bu.

Hocam ben Online bankacılıktan baktığımda 1'den fazla ödeme seçeneği var, fiyatları farklı olarak, hangisini seçeceğimi bilemedim, sonra hallederim.

Geri
Yukarı