Direksiyon sınavından kaldım

Tekte geçtiğim için bilmiyorum bu duyguyu. :D Hatta kötü kullanan kişilerden kurul sıkılmış olmalı ki benim sürüşü görünce kısa bile kestirmişlerdi. :D

Umarım hatalarını fark etmişsindir. Çıktığın gibi girersen yine geçemezsin. Hatalarını pratik bir şekilde boş alanda düzelt. Yanında da bilen biri olsun.

Moral bozmaya gerek yok, herkesin başarısız olduğu konular olur. Önemli olan bunu atlatıp sonraki şansını iyi değerlendirmek.

Benim zamanımda da bu direksiyon sınavları çok sallama oluyordu. 50 km/s sınırı olan yolda 90'a çıktım, U dönüşü yapılan yerde karşıdan geleni beklemeden dönüp gözetmenleri cama yapıştırdım, 2 şeritli yolda 3. araba olarak en soldan geçiş yaptım, arabaya binince yalandan aynalara bakıp bana göreymiş dedim ki büyük yalandı. İnsan bir sorgular, benden önce arabadan inen kızın boyu 1.55 civarıyken 1.86 boyundaki bana nasıl uyabilir? :D

Sonuç olarak 95 almıştım direksiyon sınavından. :D

Not: Açıklamak istemediğim bir nedenden dolayı sınavdan kalmak için bunları yaptım, üstüne beni ödüllendirir gibi 95 verip geçirdiler...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı