Dirseğimin ucu acıyor

FranKK

Kilopat
Daha fazla  
Sağ dirseğimin UC kısmını sert bir yere değdirip ufak bir baskı yapınca acıyor, diğer dirseğimde yok. Arka kol kasım'ı zorlayacak bir hareket yaptığımda da ağrıyor. Tecrübesi olan var mı? Yaklaşık 2 aydır var, zorlamışımdır deyip umursamamıştım ilk başlarda. 3 gün sonraya doktora randevu aldım ortopediye, tecrübe etmiş veya bilgili kimseler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ dirseğimin UC kısmını sert bir yere değdirip ufak bir baskı yapınca acıyor, diğer dirseğimde yok. Arka kol kasım'ı zorlayacak bir hareket yaptığımda da ağrıyor. Tecrübesi olan var mı? Yaklaşık 2 aydır var, zorlamışımdır deyip umursamamıştım ilk başlarda. 3 gün sonraya doktora randevu aldım ortopediye, tecrübe etmiş veya bilgili kimseler var mı?
Mouse'u sağ elde kullanıp, dirseğini de sert plastik zeminli koltukta tutuyorsan dirsekte hassasiyet ve ağrı başlayabiliyor.
Eğer öyleyse koltuğun kollarına bez/havlu sarıp kullan, ya da "bilgisayar koltuk dirsek pedi", "sandalye kolçak pedi" veya "sandalye kolçak kılıfı" diye satılan parçalarsan alıp kullanabilirsin.

Doktora gittim röntgen çekildim. yaptığım ağır spor antrenmanlarından dolayı dirsek kemiğinin uc kısmında büyüme oluşmuş çıkıntı şeklinde uzamış kemik. Spora 10 gün kadar ara verince eskisi kadar ağrı yapmamaya başladı, ama bende kronik bir sorun olarak kalıcak sanırım bu. Kemiktemi uzama fazla olduğunda ameliyatla kırıyorlarmış o kısmı.

Geri
Yukarı