Çözüldü Dirt 3 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DarkMask13

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Dirt 3 indirdim ama bu hatayı alıyorum. İlk başta "createprocess failed code 740" diye bir hata aldım sonra bir daha açtım ve bu sefer 0xc000007b hatasını vermeye başladı Process Monitor'den hata raporu alın demişsiniz yapmaya çalıştım fakat onda da rapor sayısı 5 milyona kadar gidiyor normal değildir diye düşünüp sıfırladım ve tekrar yaptım yine aynı şekilde bir türlü bitmiyor bütün DLL'leri indiren bir program indirdim belki sorun ondandır diye fakat o da olmadı hala aynı silip tekrar yükledim hala düzelmedi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam tekrar yapıyorum fakat şu an 3 milyon da bir sorun mu var yoksa normal mi?
Düzeltme: 10 milyon oldu. Hocam sanırım olmayacak bu :(.

1624631289185.png

Son düzenleme:
Arkadaş bakmayacak sanırım. CTRL+L ile filtre ayarlarınızı açtıktan sonra ekran görüntüsünü paylaşırsanız yardımcı olabilirim diye düşünüyorum. @DarkMask13

Son düzenleme:
Garanti veremem ama muhtemelen filtre ayarlarında bir yanlışlık yaptınız. Onu çözersek sorunu da çözebiliriz. Yine de size kalmış indirip indirmemek.

Hocam oyunu yükledim ve tekrar denedim filtre ayarlarını size atmadan önce tekrar kontrol edince sorunu buldum. Aynı dosyayı birkaç kere eklemişim sıfırlayıp tekrar ekleyince düzeldi. Bunu "Google Drive" üzerinden paylaşınca e-postam gözükür mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı