Dirt Jump için 250 TL eldiven ve kask önerisi

vomeroguz03

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Dirt jump ile ilgileniyorum. Yolun basindayim. Pek bir bilgim yok. Butcem 200₺. Maksimum 250₺’ye cikabilirim. Butcem kask ve eldiven için ayri ayri 200₺ degil bu arada. Simdiden tesekkur ederim. @baybarsyontar

Son düzenleyen: Moderatör:
250 Liraya maalesef kask ve eldiven bulamazsin. Tavsiyem duzgun bir kask alip eldiveni sonra alman. Instagram uzerinden freerideshoptr isimli sayfadan mantar kask bulabilirsin.

Burada güzel kasklar var. Bell, Lazer, Prowell vs. güzel markalardır. Yalnız başlangıç için böyle bir kask alsanız bile zamanla bütçenizi arttırıp bu tarz kasklara geçiş yapın derim. Normal, gündelik veya yol yarışı sürüşleri neyse de arazi sürüşlerinde full face kasklar çok önemli.

Burada güzel kasklar var. Bell, Lazer, Prowell vs. güzel markalardır. Yalnız başlangıç için böyle bir kask alsanız bile zamanla bütçenizi arttırıp bu tarz kasklara geçiş yapın derim. Normal, gündelik veya yol yarışı sürüşleri neyse de arazi sürüşlerinde full face kasklar çok önemli.

Yardiminizdan dolayi tesekkur ederim. Ben de full-face almayi dusunuyorum. Yaza kadar alacagim. Simdilik mantar kask alacagim. Tesekkur ederim.

Geri
Yukarı