Diş ağrısına ilaç önerisi

Laniakeea

Kilopat
Daha fazla  
Önceden kanal yapılmış dişim 2 gündür öldürüyordu beni. Dişçiye gittik, antibiyotikle Parol yazdı. Parol ilk gün işe yarar gibiydi fakat hiçbir işe yaramıyor şu an. Ağrıdan uyuyamadım. Gece kalkıp kalkıp Parol attım 5 tane toplamda, bir işe yaramadı. Sabah Apranax fort aldım, 1 saatte uyuşturdu fakat 3 saatte de geçti etkisi. Şu an 7 saat geçti ve bir tane daha attım, anca duruyorum. Yok mudur daha güçlü bir ağrı kesici? Bunları çok sık alarak zehirleneceğim artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin yağı al aktardan, ağrıyan bölgeye sür. Cok ağır gelirse su ile hafiflet gargaya yap. Çok derinde değilse ağrıyı kesiyor/hafifletiyor 4-5 saatligine; inanilmaz güzel etkisi var. Hemde ilaçtan ziyade doğal aktar ürünü olmasi insanin icini rahatlatiyor.

Tedavi olman lazım aynı sorun bende de vardı gece de 3 4 ilaç yutuyordum bazen kesiyordu ama geceleri çok ağrıyordu yani ilaç seni bir yere kadar götürür bir de apranax yan etkisi çok olan bir ilaç onu fazla kullanmayın derim.
Ben apranaxı doktora sorduğumda iç kanama falan olabilir demişti tabii ki doktor vermemişti acil bölümünden girmiştim oradakiler yazmıştı ama doktor kesinlikle kullanma dedi
Ama şunu söylüyebilirimki şuana kadar kullandığım ilaçlar arasında en güçlü apranaxtı yani onu yutunca günde en fazla 1 saat falan dişim ağrıyordu kesiyordu kısaca.

Önceden kanal yapılmış dişim 2 gündür öldürüyordu beni. Dişçiye gittik, antibiyotikle Parol yazdı. Parol ilk gün işe yarar gibiydi fakat hiçbir işe yaramıyor şu an. Ağrıdan uyuyamadım. Gece kalkıp kalkıp Parol attım 5 tane toplamda, bir işe yaramadı. Sabah Apranax fort aldım, 1 saatte uyuşturdu fakat 3 saatte de geçti etkisi. Şu an 7 saat geçti ve bir tane daha attım, anca duruyorum. Yok mudur daha güçlü bir ağrı kesici? Bunları çok sık alarak zehirleneceğim artık.
O kadar sık 5 Parol de fazla, 7 saatte bir Apranax fort da fazla. Doktora gidip Parol'ün yetmediğini söyleyin, size doğru doz ve kullanımda yeni bir reçete versin.

Geri
Yukarı