Diş ağrısına ne iyi gelir?

89666

Kilopat
Çok ağrıyor. Zeytin koydum, sirkeli ve tuzlu su ile çalkaladım ve sprey sıktım geçmedi şimdi sarımsak koyacağım. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla dostum diş ağrısını tam anlamıyla geçiren bir şey var mı bilmiyorum. Dişlerdeki sinirler beyne çok yakın olduğu için çok fazla ağrır ve ağrısı geçmez. Geçmiş olsun. Doktora gitmek istemiyorsan en yakın eczacıdan bir antibiyotikli ağrı kesici ya da pomad veya jel tarzında bir ağrı kesici al.

Diş ağrısı kadar kötü bir şey yok. Bana kalırsa hemen doktora gitmelisin.
İlk olarak tuz ve suyu karıştır. Dikkat et su çok soğuk olmasın çok daha kötü oluyor. Ilık su ile gargara yap. Şahsen işe yaradığını görmedim ama yinede yaparım :D
Benim dişim ağırınca Aprowell Fort içiyorum. 2 dakikada ağrısını kesiyor. Tavsiye ederim ama kullanmadan önce bir araştır. Kullandığım en etkili ilaçlardan biri.

APROWELL Fort (Tablet)

Son düzenleme:
Tahminimce şimdi ağrımaya başladı ve sabaha kadar idare etmek istiyorsan ve yaşın 18'den büyükse biraz alkol diş ağrısını kesip uyumana yardımcı olur sabah ilk iş doktora gidersin.

Ağrıyan dişinin olduğu yerde bir süre karanfil bekletmek işe yarıyor. Uyuşturuyor biraz orayı. Ama bu sadece idare etmelik olur. En kısa sürede dişçiye gitmeni tavsiye ederim.

Sumak suyu ile gargara yapın.Anitibiyotik kullanmanızda fayda var.Ayrıca eczaneden dişinol adlı ilacı alın.geçmiş olsun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı