Diş hekimliği vs bilgisayar mühendisliği

JackPatron

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, biliyorum farklı sektörler ama karar veremiyorum nereye yatkın olduğumu çözemiyorum. Sizce İstanbul dışı diş hekimliği mi? İstanbul'da bilgisayar mühendisliği mi? Beni korkutan taraf bilgisayar bölümü Full İngilizce işleniyor. Diş hekimliği daha saygın bir bölüm ama çok fakülte açılıyor sıkıntılı olabilir. Bilgisayarda ise zaten bir sürü mühendis var onların arasından sıyrılmak gerekiyor. Mühendislikte daha çok gelişmek gerekiyor. Diş hekimliği daha stabil ve dükkan açmadığın sürece aldığın maaş çok artmaz. Sizce hangi bölüm Türkiye şartlarına uygun ve neden seçmeliyim?

Evet arkadaşlar, biliyorum farklı sektörler ama karar veremiyorum nereye yatkın olduğumu çözemiyorum. Sizce İstanbul dışı diş hekimliği mi? İstanbul'da bilgisayar mühendisliği mi? Beni korkutan taraf bilgisayar bölümü Full İngilizce işleniyor. Diş hekimliği daha saygın bir bölüm ama çok fakülte açılıyor sıkıntılı olabilir. Bilgisayarda ise zaten bir sürümühendis var onların arasından sıyrılmak gerekiyor. Mühendislikte daha çok gelişmek gerekiyor. Diş hekimliği daha stabil ve dükkan açmadığın sürece aldığın maaş çok artmaz. Sizce hangi bölüm Türkiye şartlarına uygun ve neden seçmeliyim?

Her yer bilgisayar mühendisi dolu :D iş bulmak zor.

Evet arkadaşlar, biliyorum farklı sektörler ama karar veremiyorum nereye yatkın olduğumu çözemiyorum. Sizce İstanbul dışı diş hekimliği mi? İstanbul'da bilgisayar mühendisliği mi? Beni korkutan taraf bilgisayar bölümü Full İngilizce işleniyor. Diş hekimliği daha saygın bir bölüm ama çok fakülte açılıyor sıkıntılı olabilir. Bilgisayarda ise zaten bir sürü mühendis var onların arasından sıyrılmak gerekiyor. Mühendislikte daha çok gelişmek gerekiyor. Diş hekimliği daha stabil ve dükkan açmadığın sürece aldığın maaş çok artmaz. Sizce hangi bölüm Türkiye şartlarına uygun ve neden seçmeliyim?
Her yer bilgisayar mühendisi ve diş hekimi dolu, işsiz kalıcaksın her türlü bunlardan birini olursan.

Yeni konular

Geri
Yukarı