Dış politikada en saygın olduğumuz dönem hangi dönemdir?

monthean

Hectopat
Eğer bütün dönemleri sayarsak, Osmanlı, cumhuriyet dönemi (yapılan savaştan, halkın verdiği emekten dolayı oluşan saygı), bir de şu anki dönemler. Ne kadar ekonomimiz kötü olsa da dünya üzerinde dış politikada bir ismimiz var. Cumhuriyet döneminden bu yana ilk kez ismimiz dünya üzerinde anılmaya başladı.

Şu fotoğraflar ile de dediklerimi güçlendirmek istiyorum.

Not: Başta kim olursa olsun, Erdoğan değil de Mansur Yavaş olsa da (ismimiz böyle anılırsa) saygı duyarım, amacım siyaset değil.

Not 2: 2. fotoğrafı koymamın amacı Trump'ın karşısındaki kişinin elini kendine doğru çekip küçük düşürücü hareketini yapması. Bazı liderlere karşı böyle davranmıyor, ikinci fotoğraftaki gibi.
Sen Trump'ın elini güzel sıktı diye bir kez daha oy atarsın şimdi...

Formula1i yedim

Hectopat
Yer
O'nun kalbinde.
ATAM.jpg

Şu yakışıklının üstüne biri varsa atın bakalım.

Makaleler
132
Ben bunu tek geçerim sanırım. Adamlar süre tutmuşlar...

(S)özde Türk diploması başarısı.

Mesele sadece 2 dakika değil.
O tablolara bakarsanız Rus komutanlar var.

Ve, asıl önemli kısım o komutanların çoğunun Osmanlıyı yenmesi veya büyük bir baskı yapması alın gerçek tarihi gönderme.

Eryd

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Eğer bütün dönemleri sayarsak, Osmanlı, cumhuriyet dönemi (yapılan savaştan, halkın verdiği emekten dolayı oluşan saygı), bir de şu anki dönemler. Ne kadar ekonomimiz kötü olsa da dünya üzerinde dış politikada bir ismimiz var. Cumhuriyet döneminden bu yana ilk kez ismimiz dünya üzerinde anılmaya başladı.

Şu fotoğraflar ile de dediklerimi güçlendirmek istiyorum.

Not: Başta kim olursa olsun, Erdoğan değil de Mansur Yavaş olsa da (ismimiz böyle anılırsa) saygı duyarım, amacım siyaset değil.

Not 2: 2. fotoğrafı koymamın amacı Trump'ın karşısındaki kişinin elini kendine doğru çekip küçük düşürücü hareketini yapması. Bazı liderlere karşı böyle davranmıyor, ikinci fotoğraftaki gibi.
Hocam bu yazdıklarınızı gerçekten inanarak mı yazdınız?

Son düzenleme:
Yukarı