Diş teli olanlar şarjlı diş fırçası kullanabilir mi?

Herkes kendi kafasından bir şey yazmış ben 1 yıldır tel kullanıyorum elektrikli fırça kullanıyorum aralara sıkışma ihtimali var ancak dikkatli kullanırsan sorun yok. Asıl tel varken elektrikli fırça daha iyi olur.
Yanlış bilgi. Direkt kendi ortodonti uzmanımın verdiği bilgiyi yukarıya yazdım. Elektrikli fırça tel tedavisi sırasında kullanılmamalı.

Arkadaşlar kopmaması kullanılmasında sıkıntı yoktur anlamına gelmez. Alkollü araç kullanıp hiç kaza yapmamış birisi alkollü araç kullanılır sıkıntı yoktur derse doğru mu olur?

Yahu arkadaşım neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Görüştüğüm üç ortodontist var, birisi yakın arkadaşım. Hepsi de sorun olmayacağını söylüyor. Senden önceki de yanlış bilgi diye kesin hüküm vermiş. Neye göre yanlış? Kime göre? Kendisine söylenmiş aslı olmayan bilgiyle burada laf kalabalığı yapıyor. Senin verdiğin örnek de çöp konteyneri ve 15 temmuz muhabbetine benzedi :D Bilginiz olmayan konulara yorum yapmasanız keşke.

Yahu arkadaşım neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Görüştüğüm üç ortodontist var, birisi yakın arkadaşım. Hepsi de sorun olmayacağını söylüyor. Senden önceki de yanlış bilgi diye kesin hüküm vermiş. Neye göre yanlış? Kime göre? Kendisine söylenmiş aslı olmayan bilgiyle burada laf kalabalığı yapıyor. Senin verdiğin örnek de çöp konteyneri ve 15 temmuz muhabbetine benzedi :D Bilginiz olmayan konulara yorum yapmasanız keşke.
Aynen dostum yanlış bilgi. Ben direkt doçent dr'a gidiyorum ortodonti tedavisi için, onu eminim ki bir şey bilmediği için doçent yapmışlardır.

Geri
Yukarı